In These Times

  • Kategorie: Muzyka / jazz
  • Wykonawca: Makaya McCraven
  • Nośnik: CD
  • Ilość nośników: 1
  • Producent: XL Recordings
  • EAN: 191404127124
  • Data wydania: 2022-09-23
    Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
  • Cena katalogowa dostawcy: 70,50 zł
 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 65,50 zł
"In These Times" to zbiór ponadczasowych kompozycji inspirowanych zarówno szerszymi zmaganiami kulturowymi, jak i osobistymi doświadczeniami McCravena jako osoby z wielonarodowej społeczności muzyków z klasy robotniczej.Jest to nagranie, które próbował stworzyć przez ponad 7 lat - jako że było ciągle w trakcie procesu, na dalszym planie podczas gdy wydawał serię wydawnictw, w tym: In The Moment (2015), Highly Rare (2017), Where We Come From (2018), Universal Beings (2018), We're New Again (2020), Universal Beings E&F Sides (2020) i Deciphering the Message (2021).Dzięki wkładowi kilkunastu muzyków i kreatywnych partnerów z jego ścisłego kręgu współpracowników – w tym Jeffa Parkera, Juniusa Paula, Brandee Youngera, Joela Rossa i Marquisa Hilla – muzyka została nagrana w pięciu różnych studiach i czterech salach koncertowych, podczas gdy obszerne prace postprodukcyjne McCraven wykonał w domu.Album zawiera rozbudowane aranżacje orkiestrowe przeplatane charakterystycznym brzmieniem "organic beat music", które stało się jego znakiem rozpoznawczym, jest ewolucją i kamieniem milowym dla McCravena jako producenta. Jest to także najmocniejsza i najbardziej klarowna wypowiedź McCravena jako kompozytora.Opisywany między innymi w takich publikacjach jak New York Times, Vice, Pitchfork, Rolling Stone, The Guardian i NPR Makaya i muzyka, którą tworzy dzisiaj jest - jak wyjaśnia Passion of Weiss, "częścią niezbędnej rozmowy na temat następnej ewolucji czarnej muzyki improwizowanej znanej potocznie jako „jazz". Odnalazł wątki łączące przeszłość z teraźniejszością i albo owija je nowymi kolorami i fakturami, albo szarpie je radośnie jak struny wielkiego instrumentu".McCraven posiada unikalny dar omijania granic, mieszania przeszłości, teraźniejszości i przyszłości w wielostrukturowe aranżacje post-gatunkowej, zakorzenionej w jazzie muzyki folkowej XXI wieku. "In These Times" obejmuje jego artystyczny etos, doświadczenia, tożsamość i pochodzenie, jednocześnie wznosząc jego muzykę na nowe wyżyny.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: In These Times
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.