Isn`t Anything (Limited Edition) (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
138,50 zł 148,50 zł Oszczędzasz 10,00 zł
My Bloody Valentine, kwartet który tworzą: Bilinda Butcher, Kevin Shields, Deb Goodge i Colm Ó Cíosóig , jest powszechnie uznawany jako jedna z najbardziej przełomowych i wpływowych grup ostatnich czterdziestu lat. W epoce, w której zespoły gitarowe oznaczały co najwyżej retro-klasycyzm, My Bloody Valentine nie tylko brzmiał inaczej ktokolwiek inny, ale dokonał także rzadkiego wyczynu przeniesienia brzmienia w przyszłość.

Ich debiutancki album Isn't Anything (pierwotnie wydany w 1988 roku) zrewolucjonizował muzykę alternatywną i zapowiedział nowe podejście do muzyki gitarowej dla przyszłych pokoleń. Album przyniósł brzmienie, które stało się szablonem dla dziesiątek nowych podgatunków, zwiastując nowe podejście do muzyki gitarowej i produkcji studyjnej. Nie tylko był to nowy rodzaj muzyki, ale utorował drogę nowemu typowi dziennikarstwa, zachęcając do porównań do zjawiska elementarnego, wykorzystując sposób w jaki muzyka wpływa na psychikę. Shields i Butcher często śpiewali w podobnym zakresie wokalnym, co umożliwiało mieszanie ich głosów. Spowodowało to, że ich płeć stała się do tego stopnia nie do odróżnienia, że ??ich głosy mogły być użyte jako kolejna warstwa melodyczna, uzupełniająca wywołujące zawroty głowy dźwięki wydawane przez gitary Shieldsa.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Isn`t Anything (Limited Edition) (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.