Jak widzę świat… Prosiaczek pokonuje strach. Disney Kubuś i Przyjaciele

  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2023-02-17

2023-02-17 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
11,89 zł Oszczędzasz 5,10 zł
Prosiaczek jest cichy, nieśmiały i bardzo bojaźliwy. Gdy tylko usłyszy szmer, sapnięcie, naet cichy odgłos u siebie w domu, trzęsie się jak galareta. Chciałby w końcu sobie z tym poradzić i być kimś odważnym.
Ta noc jest dla Prosiaczka wyjątkowo trudna. Nie może zasnąć, ponieważ ciągle słyszy jakieś dziwne hałasy. Wyobraźnia Prosiaczka podsuwa same okropieństwa. Nie uda mu się zasnąć przez całą noc. Kiedy rano Prosiaczka odwiedza Kubuś, próbuje mu pomóc. Niestety! Nie pomaga wspólne zaglądanie pod łóżko, we wszystkie kąty, by pokazać Prosiaczkowi, że nie kryją się tam żadne stwory. Jak Prosiaczek poradzi sobie ze strachem? O tym właśnie jest ta opowiastka.
Książka zawiera wstęp psycholog Magdaleny Dej, która podpowiada, jak wspierać najmłodszych w trudnym procesie radzenia sobie ze swoimi lękami.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Jak widzę świat… Prosiaczek pokonuje strach. Disney Kubuś i Przyjaciele
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.