Keys (Digipack)

  • -11%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
31,11 zł 34,99 zł Oszczędzasz 3,88 zł
Masha Qrella urodziła się w połowie lat siedemdziesiątych we wschodnim Berlinie. Jest córką rosyjskiego fizyka oraz niemieckiej lekarki pracującej nad problemami związanymi z zaburzeniami snu.
Jako nastolatka zaczęła grywać w pierwszych szkolnych zespołach, a pod koniec lat dziewięćdziesiątych zjeździła Europę z zespołami Mina i Contriva. W roku 2002 podpisała kontrakt z małą niezależną berlińską oficyną - Monika Enterprise, wydając w niej swój pierwszy autorski album zatytułowany "Luck".
Kolejne płyty "Unsolved Remained", "Speak Low – Loewe And Weill In Exile", "Analogies" i "Keys" ukazały się nakładem Morr Music.
Unikalne brzmienie swoich płyt zawdzięcza rodzinnemu domowi i znajdującemu się w nim małemu studiu nagraniowemu - Villa Qrella.
Jesienią 2016 roku Masha była gościem specjalnym Korteza, z którym zagrała ponad 30 koncertów w Polsce.
Masha i Kortez ponownie spotkają się 10 września 2017 roku podczas specjalnego koncertu w ramach Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi, gdzie wykonają premierowy materiał składający się z utworów wspólnie napisanych podczas ubiegłorocznej jesiennej trasy Korteza.
8 września 2017 roku nakładem Jazzboy Records ukaże "Keys", który promuje utwór "Pale Days" do którego video zostało zmontowane z materiałów zarejestrowanych podczas jej polskich koncertów.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Keys (Digipack)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Ticket To My Heart
2. Pale Days
3. Keys
4. Girl
5. White Horses
6. Bogota
7. DJ
8. Sicily
9. Why