
Opis
Nie potrzebujesz siedmiu żyć. Możesz być szczęśliwy w tym!
Nagore po raz kolejny znajduje się na życiowym zakręcie. Nie ma oszczędności, pomysłu na siebie, a jej ostatni związek właśnie się rozpadł. W akcie desperacji przyjmuje pracę w kociej kawiarni w Barcelonie, choć nie znosi kotów i kociarzy!
Czy wśród puchatych futer i głośnych miauków odnajdzie wreszcie szczęście?
To, co na początku ją przeraża, w miarę upływu czasu staje się przemieniającym doświadczeniem. Od każdego z siedmiu mieszkańców kawiarni Nagore dostaje wyjątkową lekcję. Może nawet dzięki nim wreszcie się zakocha (o zgrozo, w kociarzu!)?
Czasem zdarzają się cuda, zwłaszcza jeśli w pobliżu jest kot!
Książka dla miłośników kotów, kawy, Barcelony. I dla wszystkich, którzy po prostu chcą się poczuć dobrze!
Ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy i dokładnie tyle samo uszczęśliwionych czytelników!
Kocia kawiarnia – Odkryj magię wśród futrzastych przyjaciół
„Kocia kawiarnia” to urokliwa opowieść o poszukiwaniu szczęścia w nieoczekiwanym miejscu. Nagore, główna bohaterka, staje przed życiowym wyzwaniem – po rozstaniu i braku pomysłu na przyszłość, podejmuje pracę w kawiarni pełnej kotów, mimo że nie przepada za tymi zwierzętami. Czy wśród puchatych futer i głośnych miauków odnajdzie swoje miejsce na ziemi?
Dla kogo jest ta książka?
- Miłośników kotów i kawy
- Osób szukających inspiracji i pozytywnych zmian w życiu
- Fanów Barcelony i jej niepowtarzalnego klimatu
- Każdego, kto pragnie się odprężyć i poczuć dobrze
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Przyjemną i pełną humoru lekturę, która poprawi nastrój
- Inspirację do odkrywania nowych pasji i relacji
- Możliwość zanurzenia się w magiczny świat Barcelony
- Refleksję nad miłością i przyjaźnią w niecodziennych okolicznościach
Kluczowe tematy i obszary
- Poszukiwanie szczęścia i sensu życia
- Relacje międzyludzkie i miłość
- Przemiana osobista i odkrywanie siebie
- Życie w towarzystwie zwierząt i ich wpływ na nas
O Autorach
Francesc Miralles Contijoch i Anna Sólyom to utalentowani pisarze, którzy potrafią wciągnąć czytelników w swoje opowieści. Ich twórczość łączy w sobie elementy humoru, emocji oraz refleksji nad życiem, co sprawia, że ich książki cieszą się dużą popularnością.
O Wydawcy
Mando to wydawnictwo, które specjalizuje się w publikacji literatury pięknej oraz prozy obyczajowej. Dzięki starannie wyselekcjonowanym tytułom, Mando zdobyło zaufanie czytelników i cieszy się uznaniem na rynku wydawniczym.
Ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy „Kociej kawiarni” to dowód na to, że ta historia porusza serca i umysły czytelników na całym świecie!
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Wydawnictwo WAM
ul. Kopernika 26
31-501 Kraków
handlowy@wydawnictwowam.pl
48126293200
Szczegóły
Recenzje
5,0(1)
Masz ten produkt?
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Kocia kawiarnia - dosłownie
Recenzje Księgarza Księgarnie Świat Książki
Nie jestem fanką powieści obyczajowych, ale kocham koty, więc postanowiłam przeczytać „Kocią kawiarnię” Anny Solyom i zakochałam się. Bohaterką tej króciutkiej powieści jest Nagore, które panicznie boi się kotów, ale postanawia przyjąć posadę w Neko Cafe – kociej kawiarni, z której można też adoptować koty. Kocie kawiarnie stają się coraz popularniejsze – nawet w Polsce. Kilka miesięcy temu byłam z przyjaciółką w Gdańsku w Kotka Cafe (cudowne miejsce – polecam!). Mieszkam w Bydgoszczy i tu też mamy taką kawiarnię (Kocia Ferajna, której jeszcze nie udało mi się odwiedzić). Do książki przyciągnęła mnie też okładka – rysunkowe koty w kawiarni. Cudownie ilustrowane jest też wnętrze okładki, a na końcu znajdziecie rysunki kotów, które wystąpiły w powieści. Bohaterka przechodzi trudny okres w swoim życiu – odeszła z pracy ze względu na mobbing (niestety bardzo popularny problem w wielu firmach – przez co obecny w wielu książkach). Książka ma 192 strony, pochłonęłam ją bardzo szybko. Napisana bardzo emocjonalnie. Czytelnik współczuje bohaterce, trzyma za nią kciuki i za pomyślne adopcje kotów. Znajdziecie tu też wątek miłosny, ale nie jest to typowy romans. To też historia o zaakceptowaniu siebie, poszukiwaniu celu w życiu. Momentami wzruszająca. Autorka stworzyła różne kocie osobowości, co dla mnie jest dużym plusem, ponieważ każdy kot jest inny – ma swoje humory, ulubione miejsca czy jedzenie. Zdecydowanie polecam! Iza, księgarka, Bydgoszcz, Zielone Arkady
Recenzje Księgarza Księgarnie Świat Książki
(0)15.05.2023 18:50
Kocia kawiarnia - dosłownie
Nie jestem fanką powieści obyczajowych, ale kocham koty, więc postanowiłam przeczytać „Kocią kawiarnię” Anny Solyom i zakochałam się. Bohaterką tej króciutkiej powieści jest Nagore, które panicznie boi się kotów, ale postanawia przyjąć posadę w Neko Cafe – kociej kawiarni, z której można też adoptować koty.
Kocie kawiarnie stają się coraz popularniejsze – nawet w Polsce. Kilka miesięcy temu byłam z przyjaciółką w Gdańsku w Kotka Cafe (cudowne miejsce – polecam!). Mieszkam w Bydgoszczy i tu też mamy taką kawiarnię (Kocia Ferajna, której jeszcze nie udało mi się odwiedzić). Do książki przyciągnęła mnie też okładka – rysunkowe koty w kawiarni. Cudownie ilustrowane jest też wnętrze okładki, a na końcu znajdziecie rysunki kotów, które wystąpiły w powieści.
Bohaterka przechodzi trudny okres w swoim życiu – odeszła z pracy ze względu na mobbing (niestety bardzo popularny problem w wielu firmach – przez co obecny w wielu książkach).
Książka ma 192 strony, pochłonęłam ją bardzo szybko. Napisana bardzo emocjonalnie. Czytelnik współczuje bohaterce, trzyma za nią kciuki i za pomyślne adopcje kotów. Znajdziecie tu też wątek miłosny, ale nie jest to typowy romans. To też historia o zaakceptowaniu siebie, poszukiwaniu celu w życiu. Momentami wzruszająca. Autorka stworzyła różne kocie osobowości, co dla mnie jest dużym plusem, ponieważ każdy kot jest inny – ma swoje humory, ulubione miejsca czy jedzenie. Zdecydowanie polecam!
Iza, księgarka, Bydgoszcz, Zielone ArkadyRecenzja była pomocna?
Nasza cena:27,81 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 44,90 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+


























































