Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaKsiążki > Już mnie nie oszukasz

Już mnie nie oszukasz

Autor: Harlan Coben

-36%
Wydawca:Albatros
Typ okładki:okładka miękka
Liczba stron:416
Wymiary:12.5x19.5 cm
EAN:9788379859368
Data wydania:15-02-2017
Kategorie:kryminał i sensacja > thriller
Opis skrócony:

Myślisz, że znasz prawdę.
A prawda jest taka, że nie wiesz nic.Maya Stern, była oficer sił specjalnych, niedawno powróciła do domu z misji w Iraku. Pewnego dnia zamontowana w jej domu ukryta kamera, mająca śledzić zachowanie opiekunki dwuletniej Lily, ukochanej córeczki Mai, nagrywa filmik z udziałem bawiącej się dziewczynki i jej ojca. Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, gdyby nie fakt, że Joe został brutalnie zamordowany dwa tygodnie wcześniej. Wytrącona z równowagi kobieta zastanawia się nad tym, co przed chwilą zobaczyła. Czy może uwierzyć w to, co...

Pełny opis »
Pełny opis:
Myślisz, że znasz prawdę.
A prawda jest taka, że nie wiesz nic.Maya Stern, była oficer sił specjalnych, niedawno powróciła do domu z misji w Iraku. Pewnego dnia zamontowana w jej domu ukryta kamera, mająca śledzić zachowanie opiekunki dwuletniej Lily, ukochanej córeczki Mai, nagrywa filmik z udziałem bawiącej się dziewczynki i jej ojca. Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, gdyby nie fakt, że Joe został brutalnie zamordowany dwa tygodnie wcześniej. Wytrącona z równowagi kobieta zastanawia się nad tym, co przed chwilą zobaczyła. Czy może uwierzyć w to, co widziała? Ale to przecież by oznaczało, że Joe żyje. Czy to w ogóle możliwe? Była przecież naocznym świadkiem jego zabójstwa, a po wszystkim zorganizowała mu pogrzeb. Aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania, Maya musi uporać się z mrocznymi tajemnicami własnej przeszłości. Gdy tego dokona, będzie zmuszona stawić czoła nieprawdopodobnej i niekoniecznie przyjemnej prawdzie o swoim mężu… i o sobie.„Coben znów pokazał swoje mistrzostwo”

Entertainment Weekly„Zakończenie tej powieści to jeden z najlepszych i najbardziej nieoczekiwanych finałów w dorobku Cobena!”

Suspense Magazine„Coben przeszedł samego siebie. Ta intensywna i wielowarstwowa opowieść skrywa przyprawiającą o gęsią skórkę tajemnicę. Ekscytująca, przejmująca i szalenie wciągająca powieść”

Sunday Mirror

Recenzje

Początkujący

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

To moja pierwsza przeczytana książka napisana przez Harlana Cobena i mogę stwierdzić z czystym sumieniem, że nigdy nie przeczytalam lepszego thrilleru.
Książka GENIALNA.
Bardzo polecam.

Autor: Pierwszy raz