Opinie o Nas

Dostępność:

49,00 zł 49,99 zł Oszczędzasz 0,99 zł

Robaczki opanowały podwórko i bawią się z kurką w ciuciubabkę. Tak dalej być nie może! Pomóż kurce wyłapać robaczki, bo sama sobie nie radzi. W odpowiednim momencie krzycz: „kurza stopa!”, aby zgarnąć je wszystkie ze stołu. 


Kurza stopa! to gra dla całej rodziny; liczą się w niej refleks i spostrzegawczość.

 

Kurza stopa! należy do serii edukacyjnych gier dla dzieci. Rozwijają one percepcję i koordynację wzrokowo - ruchową, co podwyższa sprawność manualną dzieci. Gry te uczą koncentracji, rozwijają wyobraźnię, ćwiczą refleks i spostrzegawczość.

 

Wspólna zabawa wzmacnia więź z rodzicami oraz innymi dziećmi. Gry uczą przestrzegania reguł, integracji i rywalizacji - dziecko nabiera umiejętność radzenia sobie z przegraną, jak i ze zwycięstwem. Podczas rozgrywki dzieci poznają zasady fair play oraz nabierają świadomość, że przegrana nie jest porażką.

 

Dziecko poznaje swoje możliwości i uczy się je oceniać - kształtuje się umiejętność porównywania i obserwacji. Gry wpływają na funkcję integracyjną, ważny czynnik integrujący u dzieci proces poznawania, oceniania i przeżywania.


Gry uczą dziecko samodzielności, podejmowania działań i zainteresowania. Podczas rozgrywki dzieci uwalniają swoje emocje.


Wiek: 6+

Więcej informacji
Data wydania 6 mar 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kurza stopa!