Metro 2035

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 34,58 zł

„Metro 2035” to ostatnia z powieści uniwersum „Metra”. Przekonaj się już teraz, na czym polega literacki fenomen serii Dmitra Glukhovsky’ego.


Wieńcząca koniec trylogii powieść Dmitrija Glukhovsky’ego „Metro 2035” to rozwinięcie, a zarazem zakończenie wątku Artema. Jak przyznaje sam Glukhovsky, jego lektura nie wymaga dogłębnej znajomości poprzednich książek z serii. Jest ona bowiem niezależnym tytułem, luźno nawiązującym fabułą do gry komputerowej „Metro: Last Light”. Śmiało mogą więc sięgnąć po nią zarówno miłośnicy prozy Dmitra Glukhovsky’ego, jak i osoby, które dopiero chcą zapoznać z jego twórczością.


Każda z książek z uniwersum „Metra” została wzbogacona o artystyczną szatę graficzną Ilji Jackiewicza, znanego i niezwykle utalentowanego rosyjskiego ilustratora. Jackiewicz jest także autorem okładek m.in. do. „FUTU.RE”. Jego prace z pewnością umilą Ci kontakt z papierową wersją książki.


Dmitry Glukhovsky – co warto wiedzieć o autorze uniwersum „Metra”?


Urodzony 12 czerwca 1979 w Moskwie Dmitry Glukhovsky to autor kultowego cyklu z gatunku science-fiction pt. „Metro”. Mimo stosunkowo młodego wieku może on pochwalić się biografią, którą śmiało można by rozdzielić na kilka osób. Od najmłodszych lat dużo podróżował, przez wiele lat mieszkając poza granicami własnego kraju. Zdobyte za granicą doświadczenia pomogły mu na dalszych etapach swojej kariery, m.in. w pracy jako akredytowany dziennikarz międzynarodowej stacji Russia Today.


Pomysłodawca projektu o nazwie „Uniwersum Metro 2033”, w której zachęcał swoich czytelników oraz pisarzy z różnych krajów świata do napisania kolejnych części ukazujących losy mieszkańców metra. Laureat kilku nagród literackich, w tym Utopiales European Award. Żonaty z dawną koleżanką z pracy, Jeleną. Ma dwójkę dzieci – córkę Emilię i syna Teodora.


Ważne utwory autorstwa Dmitra Glukhovsky’ego


Uniwersum postapokaliptyczne „Metro”


„Metro 2033”
„Metro 2034”
„Metro 2035”.


Pozostałe utwory


„Czas zmierzchu”
„FUTU.RE”
„Outpost”.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Metro 2035
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.