Opinie o Nas

Mission (Deluxe Edition)

  • -16%

Dostępność:

67,50 zł 79,99 zł Oszczędzasz 12,49 zł
Po wielkim sukcesie albumu "Sacrificium" wydanego w 2009 r., który przyniósł śpiewaczce piątą nagrodę Grammy, Cecilia Bartoli zwraca się w stronę repertuaru wczesnobarokowego, odkrywając przed słuchaczami kompozycje całkowicie nieznane. Większość utworów będzie miała właśnie na tym albumie swoją światową premierę.

Album zawiera dzieła mało znanego włoskiego kompozytora, Agostina Steffaniego (1654-1728): arie solowe utrzymane w różnorodnej stylistyce, duety, fragmenty chóralne i instrumentalne interludia, które przenikając jedna w drugą, tworzą naturalną, zamkniętą całość.

Na płycie Mission oprócz Cecilii Bartoli występuje światowej sławy kontratenor Philippe Jaroussky, chór Coro Della Radiotelevisione Svizzera, orkiestra I Barocchisti z Lugano grająca na instrumentach z epoki, a także dyrygent - Diego Fasolisa.

Album w wersji DELUXE zawiera 172-stronicową książeczkę, na którą składają się, obok ilustracji, teksty utworów i eseje muzykologiczne w trzech językach (angielski, francuski i niemiecki).

Więcej informacji
Data wydania 25 wrz 2012
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mission (Deluxe Edition)