


Opis
Abra ma czekoladowe oczka i zawsze uśmiechnięty pyszczek. Mieszka u babci Zosi, która codziennie zabiera ją na długie spacery, troskliwie karmi i często przytula.
Pewnego dnia Abra poznaje Czarka – smutnego, głodnego i przestraszonego pieska. Babcia Zosia postanawia go przygarnąć. Od tej chwili Abra i Czarek stają się najlepszymi, nierozłącznymi przyjaciółmi.
Ale pewnego dnia dzieje się coś smutnego – Czarek znika w lesie, a babcia Zosia i Abra mimo starań – nie mogą go odnaleźć...
Czy uda im się znów spotkać? Czy ich historia skończy się szczęśliwie?
„NajlePSI przyjaciele” to pełna ciepła i wzruszeń opowieść o sile przyjaźni, potrzebie miłości i bliskości. To także historia o tym, że nawet w trudnych chwilach warto wierzyć, że wszystko się ułoży.
NajlePSI przyjaciele – Opowieść o Przyjaźni i Miłości
„NajlePSI przyjaciele” to wzruszająca historia o czekoladowych oczkach Abry i jej niezwykłej przyjaźni z Czarkiem. Ta pełna ciepła opowieść przeniesie Cię w świat, gdzie miłość i bliskość mają ogromne znaczenie, a przyjaźń potrafi pokonać wszelkie przeciwności.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
- Rodzice szukający wartościowych książek dla swoich pociech
- Miłośnicy opowieści o zwierzętach i przyjaźni
- Nauczyciele i wychowawcy, którzy chcą wzbogacić swoją bibliotekę o ciekawe lektury
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Wzruszającą opowieść, która uczy wartości przyjaźni i miłości
- Przesłanie o nadziei i wierze w lepsze jutro, nawet w trudnych chwilach
- Możliwość spędzenia czasu z dzieckiem na czytaniu i rozmowach o emocjach
- Inspirację do rozmowy o odpowiedzialności za zwierzęta i ich potrzeby
Kluczowe tematy i obszary
- Przyjaźń między zwierzętami
- Miłość i troska o innych
- Przezwyciężanie trudności i poszukiwanie nadziei
- Odpowiedzialność za zwierzęta
O Autorze
Małgorzata Rogala to utalentowana autorka książek dla dzieci, która w swoich opowieściach łączy ciepło, emocje i wartości edukacyjne. Jej twórczość jest doceniana przez rodziców i nauczycieli, a także przez małych czytelników, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne historie.
O Wydawcy
Skarpa Warszawska to renomowane wydawnictwo, które od lat specjalizuje się w publikacjach literackich dla dzieci i młodzieży. Dzięki starannie dobranym tytułom, wydawnictwo zdobyło zaufanie czytelników i uznanie w branży wydawniczej.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
Tadeusza Borowskiego, 2 lok. 24
03-475 Warszawa
redakcja@skarpawarszawska.pl
224161581
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:20,98 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 36,90 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
























































