
Opis
Czas nagrania: 1 godzina 8 minut
Nie martw się, Cukierku! – Książka audio pełna humoru i przygód
Odkryj świat kota Cukierka, rozrabiaki i spryciarza, w tej pełnej humoru książce audio. Wspaniała interpretacja Janusza Zadury sprawia, że każda minuta słuchania to czysta przyjemność, a uśmiech nie schodzi z twarzy!
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
- Rodzice szukający zabawnych i edukacyjnych treści dla swoich pociech
- Miłośnicy kotów i zwierząt
- Osoby poszukujące audiobooków do wspólnego słuchania z dziećmi
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Świetną zabawę i mnóstwo śmiechu podczas słuchania
- Możliwość wspólnego spędzenia czasu z dziećmi
- Przyjemne wprowadzenie do świata literatury i audiobooków
- Inspirację do rozmów o relacjach między zwierzętami i ludźmi
Kluczowe tematy i obszary
- Przygody kota Cukierka w codziennym życiu
- Relacje między zwierzętami a nowym członkiem rodziny
- Humorystyczne sytuacje i wyzwania, z jakimi borykają się koty
- Odkrywanie świata z perspektywy kota
O Autorze
Waldemar Cichoń to uznany autor książek dla dzieci, który z pasją tworzy opowieści pełne humoru i ciepła. Jego twórczość cieszy się dużym uznaniem wśród młodych czytelników oraz ich rodziców.
O Wydawcy
Aleksandria to wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach dla dzieci, które od lat dostarcza wartościowe i angażujące treści, wspierając rozwój młodych czytelników.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Aleksandria Media sp. z o.o.
al.. Wojciecha Korfantego 138
40-087 Katowice
biuro@aleksandria.net.pl
786641697
Szczegóły
Recenzje
5,0(1)
Masz ten produkt?
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nie martw się
Marta
Jest taka seria książeczek dla dzieci, na którą moi chłopcy reagują ze smakiem :) Najzabawniej reaguje mój dwulatek, ponieważ gdy pytam czy czytamy dziś przed snem Cukierka to od mówi 'taaa' i biegnie do szafki, gdzie trzymamy słodycze :) ,,Nie martw się, Cukierku!'' spod pióra Waldemara Cichonia, zilustrowana przez Dariusza Wanata od Wydawnictwa Żwakowskie to nasza druga część przygód tego szalonego kota! Tym razem naszego bohatera czekają wielkie zmiany! W domu pojawia się nowy dwunożny aczkolwiek leżący mały obywatel, przy którym trzeba się zachowywać baardzo cicho i grzecznie. Czy kot da radę? A nawet wiecej - czy właściciel kota da radę? Poznajcie szalone przygody Cukierka - w drugiej części jego przygód nasz bohater razem z tatą Marcela będzie skręcał dziecięce łóżeczko, sprzątał samochód, ugości Tofika i stoczy małą walkę ze srokami w ogrodzie. Pełna humoru część przy której praktycznie cały czas się smiałam zarówno ja, jak i mój 6latek. Jest to również pierwsza nasza książka, która skupiła na dłuższą chwilę uwagę dwulatka! Być może za sprawą kolorowych ilustracji albo moich i Stefka uśmiechów ale to naprawdę pierwsza poważniejsza książka, której mój dwulatek wysłuchał całej! Polecamy!:) Wydawca: Wydawnictwo Żwakowskie Seria: Kot Cukierek @kotcukierek Data premiery: 30.05.2018 Wiek: 3-8 #kids #booksforkids #bookstagram #bookstagrampl #kidbookstagram #książki #ksiazkidladzieci #książkidladzieci #ksiazeczkidladzieci #dladzieci #instadziecko #instamama #kids #dlamaluszków #dlamaluchów #pierwszaksiążka #polecam #polecajka #czytamdziecku #czytamcodziennie #kotcukierek #zwakowskie
Marta
(0)18.04.2023 10:29
Nie martw się
Jest taka seria książeczek dla dzieci, na którą moi chłopcy reagują ze smakiem :) Najzabawniej reaguje mój dwulatek, ponieważ gdy pytam czy czytamy dziś przed snem Cukierka to od mówi 'taaa' i biegnie do szafki, gdzie trzymamy słodycze :)
,,Nie martw się, Cukierku!'' spod pióra Waldemara Cichonia, zilustrowana przez Dariusza Wanata od Wydawnictwa Żwakowskie to nasza druga część przygód tego szalonego kota!
Tym razem naszego bohatera czekają wielkie zmiany! W domu pojawia się nowy dwunożny aczkolwiek leżący mały obywatel, przy którym trzeba się zachowywać baardzo cicho i grzecznie. Czy kot da radę? A nawet wiecej - czy właściciel kota da radę?
Poznajcie szalone przygody Cukierka - w drugiej części jego przygód nasz bohater razem z tatą Marcela będzie skręcał dziecięce łóżeczko, sprzątał samochód, ugości Tofika i stoczy małą walkę ze srokami w ogrodzie.
Pełna humoru część przy której praktycznie cały czas się smiałam zarówno ja, jak i mój 6latek. Jest to również pierwsza nasza książka, która skupiła na dłuższą chwilę uwagę dwulatka! Być może za sprawą kolorowych ilustracji albo moich i Stefka uśmiechów ale to naprawdę pierwsza poważniejsza książka, której mój dwulatek wysłuchał całej!
Polecamy!:)
Wydawca: Wydawnictwo Żwakowskie
Seria: Kot Cukierek @kotcukierek
Data premiery: 30.05.2018
Wiek: 3-8
#kids #booksforkids #bookstagram #bookstagrampl #kidbookstagram #książki #ksiazkidladzieci #książkidladzieci #ksiazeczkidladzieci #dladzieci #instadziecko #instamama #kids #dlamaluszków #dlamaluchów #pierwszaksiążka #polecam #polecajka #czytamdziecku #czytamcodziennie #kotcukierek #zwakowskieRecenzja była pomocna?
Nasza cena:25,00 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 29,90 zł
- 1
- 2








