Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu

  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2023-03-27

2023-03-27 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
34,64 zł Oszczędzasz 15,26 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 32,96 zł.

Chcesz, żeby Twoje dziecko w szybki i przyjemny sposób opanowało podstawy niemieckiego?

Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu to dostosowany do potrzeb dzieci wprowadzający kurs języka niemieckiego, w którym nauka łączy się z zabawą.Najmłodszym w stawianiu pierwszych kroków pomaga dwójka bohaterów, urocza Luise i zabawny Theo. Niezależnie od tego, czy dziecku bliżej jest do bycia małą księżniczką, czy treserem żab - na pewno zachwyci się ich przygodami. Dzięki temu chętnie przyswoi nowe słówka i z łatwością zacznie tworzyć pierwsze zdania po niemiecku.W każdym rozdziale książki znajdziesz:

• dialog pomiędzy dwójką bohaterów w dwóch wersjach językowych, dostępny również w wersji audio MP3 do pobrania,

• wskazówki na temat podstawowych struktur gramatycznych,

• piękne rysunki pomagające najmłodszym w zapamiętaniu pierwszych niemieckich słówek,

• zdania do przetłumaczenia, pozwalające zastosować zdobyte informacje w praktyce.W podręczniku zawarte są informacje m.in. na temat tworzenia niemieckich form liczby mnogiej i biernika, odmiany czasowników w czasie teraźniejszym oraz użycia czasowników modalnych, a także słownictwo związane z domem, rodziną, cechami ludzi, zwierzętami czy przyrodą.Książka Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu przeznaczona jest dla adeptów języka niemieckiego w wieku od 7 do 12 lat. Może stanowić kurs do samodzielnej pracy lub domowe uzupełnienie nauki szkolnej. Sprawdzi się również na lekcjach języka niemieckiego podczas pracy w większych grupach.Wesoło spędzając czas z Luise i Theo, nawet nie zauważysz, kiedy mały uczeń zacznie sam mówić po niemiecku!


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.