On Behalf Of Nature

 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
59,50 zł Oszczędzasz 10,49 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 69,99 zł.

Od pięciu dekad, wokalistka i kompozytorka Meredith Monk zgłębiała tajniki sztuki, którą sama nazywa “wypowiedzią pierwotną”. Innymi słowy, jest to śpiew niewerbalny, nienależący do żadnego języka, którego celem jest wyrażenie “tego, czego nie da się opowiedzieć słowami”. Długoletnia praca doprowadziła artystkę do stworzenia własnego stylu, który The New Yorker opisuje jako “intuicyjny i eteryczny, surowy i głęboki”. Takiego, który “śpiewa, tańczy i medytuje nad odwiecznymi mocami.” Na swoim najnowszym albumie, wydanym przez ECM New Series, Monk porusza tematy związane z ekologią i zmianami klimatycznymi. Jak mówi sama artystka: “Głęboko wierząc, że muzyka wyraża się w bardziej precyzyjny sposób niż słowa, poświęciłam się pracy nad tworem, który ma celu zwrócenie powszechnej uwagi na fakt, że znaleźliśmy się w niebezpieczeństwie. On Behalf of Nature to medytacja o naszym związku z naturą, jej wewnętrznych strukturach, jej kruchości, a także o naszej współzależności”. Głosy i instrumenty są tu sobie równe. Czasem każdy odzywa się osobno, a czasem wszystkie mieszają się ze sobą, formując nowe, tajemnicze brzmienia lub nakładają się na siebie, tworząc zawiłe, wielowarstwowe, lecz w pełni przejrzyste dźwiękowe krajobrazy.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: On Behalf Of Nature
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Dark/Light 1
2. High Realm
3. Fractal Activity
4. Environs 1
5. Eon
6. Duet with Shifting Ground
7. Environs 2
8. Pavement Steps
9. Evolution
10. Ritual Zone
11. Water/Sky Rant
12. Memory Zone
13. Environs 3
14. Harvest
15. Dark/Light 2
16. High Realm Reprise
17. Fractal Mirror
18. Ringing
19. Spider Web Anthem