Opinie o Nas

Opowiem ci o zbrodni

  • -48%

Dostępność:

20,72 zł 39,90 zł Oszczędzasz 19,18 zł
Czołowi polscy autorzy kryminałów analizowali głośne sprawy, opierając się na nagich faktach z policyjnych i sadowych akt. Tu nie ma kluczenia – jest za to próba odpowiedzi na pytanie: co popycha człowieka do popełnienia zbrodni?


Najgłośniejsze polskie nazwiska „pióra kryminalne”, czyli Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Katarzyna Puzyńska i sześć wybranych przez nich prawdziwych zbrodni, które wstrząsnęły Polska. Co mówią o tej pracy?


Sześć tragedii i próba zrozumienia sytuacji, które do nich doprowadziły. Każdy z autorów przeanalizował okoliczności towarzyszące przestępstwom – rozmawiając z profilerami, patologami, psychologami, specjalistami kryminologami czy analizując akta – i opisał wybrana historie.


„OPOWIEM CI O ZBRODNI” to jednocześnie książka i program telewizyjny, który w środy od 17 października 2018 będzie nadawany w telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat.


„To, co nieprzepracowane, wraca w postaci Przeznaczenia”

KATARZYNA BONDA


„Nigdy do końca nie pojmę, dlaczego człowiek zabija człowieka”

IGOR BREJDYGANT


„W tej niewiarygodnej sprawie jest wszystko: miłosny trójkąt, zgubne namiętności, brutalny mord i ciało, które znika...”

WOJCIECH CHMIELARZ


„Do tej pory, żeby opowiadać o zmarłych, kopałam ziemie; by opowiedzieć te historie, przekopałam się przez tony akt”

MARTA GUZOWSKA


„Najbardziej niepojęte okazuje się to, co prawdziwe”

MAŁGORZATA I MICHAŁ KUZMIŃSCY


„Nie można ufać nikomu, nigdy”

KATARZYNA PUZYŃSKA

Więcej informacji
Data wydania 17 paź 2018
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Opowiem ci o zbrodni