
Opis
Książka Pedagogika, dydaktyka i promocja zdrowia obejmuje zagadnienia z pedagogiki, dydaktyki i promocji zdrowia, przedstawione w trzech odrębnych rozdziałach. Każda z sekcji głównych jest podzielona na podrozdziały, w których treści merytoryczne nawiązują do kształcenia medycznego i w zakresie nauk o zdrowiu. Publikacja adresowana jest przede wszystkim do studentów wszystkich kierunków studiów medycznych, a także do studentów studiów humanistycznych, uczestników studiów doktoranckich, osób prowadzących działalność dydaktyczno-wychowawczą oraz biorących udział w kształceniu podyplomowym kadr medycznych jako wsparcie merytoryczne doskonalenia umiejętności prowadzenia zajęć dydaktycznych w czasie szkoleń zawodowych i indywidualnego coachingu. Treści zawarte w książce mogą znaleźć zastosowanie w nauczaniu wybranych przedmiotów, takich jak np. pedagogika, pedagogika zdrowia, promocja zdrowia, edukacja terapeutyczna, edukacja zdrowotna, dydaktyka ogólna, dydaktyka medyczna oraz metodyka nauczania pierwszej pomocy.
Pedagogika, dydaktyka i promocja zdrowia – Kluczowe zagadnienia dla studentów kierunków medycznych
Książka Pedagogika, dydaktyka i promocja zdrowia to kompleksowe opracowanie, które łączy w sobie wiedzę z zakresu pedagogiki, dydaktyki oraz promocji zdrowia. Publikacja składa się z trzech głównych rozdziałów, z których każdy jest podzielony na szczegółowe podrozdziały, dostosowane do potrzeb kształcenia medycznego oraz nauk o zdrowiu.
Dla kogo jest ta książka?
- Studenci kierunków medycznych
- Studenci kierunków humanistycznych
- Uczestnicy studiów doktoranckich
- Osoby prowadzące działalność dydaktyczno-wychowawczą
- Osoby biorące udział w kształceniu podyplomowym kadr medycznych
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Praktyczną wiedzę na temat pedagogiki i dydaktyki w kontekście zdrowia
- Umiejętności prowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach szkoleń zawodowych
- Wsparcie merytoryczne w doskonaleniu umiejętności edukacyjnych
- Możliwość zastosowania treści w nauczaniu przedmiotów związanych z edukacją zdrowotną
Kluczowe tematy i obszary
- Pedagogika
- Pedagogika zdrowia
- Promocja zdrowia
- Edukacja terapeutyczna
- Edukacja zdrowotna
- Dydaktyka ogólna
- Dydaktyka medyczna
O Autorach
Książka została napisana przez zespół ekspertów: Annę Bednarek, Pawła Chruściela, Kingę Augustowską-Kruszyńską oraz Annę Szulc, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie pedagogiki i dydaktyki, a także w obszarze zdrowia.
O Wydawcy
PZWL to renomowane wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach z zakresu medycyny, zdrowia oraz nauk pokrewnych. Dzięki wieloletniej tradycji i doświadczeniu, PZWL dostarcza wysokiej jakości materiały edukacyjne, które wspierają rozwój zawodowy i osobisty czytelników.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o.
ul. G. Daimlera 2
02-460 Warszawa
recepcja@pwn.pl
226954815
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:77,00 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 89,00 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+








