Playgroups and Prosecco

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
85,50 zł 94,90 zł Oszczędzasz 9,40 zł
The (mis)adventures of a single mum


A hilarious and totally relatable book about the adventures of a single mum, for fans of Catastrophe and Motherland. Readers of Why Mummy Drinks, Unmumsy Mum and The Single Mum's Wish List will love this debut novel from parenting blogger Slummy Single Mummy.

'You'll end up warming to Frankie so much that you'll be wishing you could crack open a bottle of prosecco with her in real life!' - MIKE GAYLE, bestselling author of The Man I Think I Know


January 3rd
Jaffa Cakes - 7. Times I was forced to watch a small child do a dance involving a dusty piece of ribbon found under the sofa - 4. Inappropriate thoughts about Zac Efron - undisclosed.

Single mum Frankie’s whole life revolves around her kids. But when your toddler has a more active social life, something has to change. Forget ‘me-time’, Frankie would settle for some adult conversation, and watching something other than the Disney channel.

The local playgroup may be ruled by Instagram mums with perfect husbands but Frankie accidentally forms a splinter group of single parents. After all, Mummy really needs a playdate of her own. (Now pass the prosecco.)

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Playgroups and Prosecco
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.