Opis
Pogoria – żaglowiec legenda. Przez 40 lat kuźnia zarówno charakterów młodych Polaków jak i oficerskiej i kapitańskiej kadry żeglarskiej. Statek, który pod żaglami dotarł do Arktyki. Wielokrotny uczestnik regat Cutty Sark Tall Ships i niejednokrotny ich zwycięzca. Przez pokład Pogorii przewinęło się ponad 30 tysięcy żeglarzy i uczestników rejsów. 23 stycznia 2020 roku minęła czterdziesta rocznica wodowania Pogorii.
„Pogoria. Legenda żaglowca”. To zbiór rozmów z ludźmi dla tego żaglowca istotnymi, ważnymi również dla polskiego żeglarstwa i mającymi już swoje miejsce w historii – m. in. kpt. Joanną Pajkowską, kpt. Krzysztofem Baranowskim czy kpt. Januszem Zbierajewskim. Autor przedstawia najważniejsze momenty w całej długiej historii jednostki. Od powstania, przez szkoły pod żaglami, rejs na Antarktydę, walkę o przetrwanie po zmianie systemu, utratę masztów, udział w regatach, nowy model funkcjonowania w czasach współczesnych. Oddaje głos ludziom, którzy zapisali się w historii jednostki.
Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.
Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.
Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.
Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:
- tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
- smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
- komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.









