Prawo krwi (e-book)

 • e-book
 • Autor: Tess Gerritsen
 • Kategorie: E-booki / kryminał i sensacja / kryminał
 • Wydawca: HarperCollins Polska
 • Formaty:
  epub

  EPUB – książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników. EPUB to plik elektroniczny, który umożliwia: dostosowanie wielkości czcionki do potrzeb użytkownika, elastyczne dostosowanie treści do wielkości ekranu. Pliki te możesz odczytać na następujących urządzeniach: komputerze, tablecie, smartphonie po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji, czytniku ebooków z ekranem eink (tzw. e-readerze). Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

  ,
  mobi

  MOBI – format pliku przystosowany do czytników Kindle. Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788323894759
 • Data wydania: 2013-02-20
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

18,00 zł 19,99 zł Oszczędzasz 1,99 zł

W wyniku niepowodzenia tajnej misji wojskowej zaginął walczący w Wietnamie pilot William Maitland. Dwie dekady później córka żołnierza wyrusza do Azji, by wyjaśnić, dlaczego mimo braku śladów katastrofy lotniczej, dowództwo w oficjalnym komunikacie uznało go za martwego.

William "Dziki Bill" Maitland brał udział w bardzo ryzykownej akcji wojsk amerykańskich przeprowadzanej nad wietnamską dżunglą. Gdy generał Joe Kistner, dowodzący misją, otrzymał raport o zaginięciu samolotu Air America, było dla niego jasne: Bill nie ma szans na przeżycie - dżungla chłonie wszystko.

Willy Maitland nigdy nie uwierzyła w śmierć zaginionego ojca. Wokół katastrofy samolotu nagromadziło się zbyt wiele pytań bez odpowiedzi. Dlaczego Williama Maitlanda uznano za zmarłego, skoro nie odnaleziono ciała? Kim był tajemniczy pasażer, którego istnieniu wszyscy zaprzeczają? Co stało się z jeszcze bardziej tajemniczym ładunkiem? I przede wszystkim: jak to możliwe, że samolot po prostu przepadł bez śladu?

Córka pilota nie może dłużej żyć w niepewności i dwadzieścia lat po katastrofie wyrusza sama do Azji, by odkryć prawdę o tragicznym locie ojca. Na miejscu uświadamia sobie, że rozpoczynając prywatne śledztwo, naraża się wpływowym i niebezpiecznym ludziom, którzy mają swoje powody, by prawda nie wyszła na jaw. Z ust generała Joe Kistnera, słyszy to, co słyszała przez całe życie: - To szukanie wiatru w polu, panno Maitland. Przecież pani wie, że ojciec nie żyje.

Gdy Willy widzi, że sama nie poradzi w rozwikłaniu tajemnicy sprzed lat, nieoczekiwanie pomocną dłoń wyciąga do niej Guy Barnard, antropolog pracujący na zlecenie armii. Czas pokaże, czy będzie on potrafił ochronić ją przed śmiertelnym niebezpieczeństwem...

Prawo krwi to kolejna trzymająca w napięciu powieść mistrzyni suspensu Tess Gerritsen. Thriller jest pełen zaskakujących zwrotów akcji, scen mrożących krew w żyłach oraz charakterystycznych dla autorki wątków romansowych.

Tess Gerritsen - amerykańska autorka powieści sensacyjnych. Urodziła się w 1953 roku w Kalifornii. W 1979 roku ukończyła medycynę i rozpoczęła pracę lekarza w Honolulu na Hawajach. Pisanie zawsze było jej pasją. Pierwszą nagrodę za twórczość otrzymała, kiedy wzięła udział w konkursie na opowiadanie organizowanym przez magazyn "Honolulu". Od 1987 roku wydawnictwo Harlequin zaczęło publikować jej powieści sensacyjne z wątkiem romansowym. W 1996 roku został wydany jej pierwszy thriller medyczny. Książki autorki są przetłumaczone na 37 języków i regularnie trafiają na listy bestsellerów w USA i Europie. Do dzisiaj na świecie sprzedało się ponad 20 milionów egzemplarzy jej powieści.

Gerritsen jest również laureatką wielu nagród literackich, . RITA i Nero. Była nominowana do nagrody Edgar przyznawanej przez organizację Mystery Writers of America oraz nagrody Macavity. Na podstawie jej serii powieści detektywistycznych o policjantce Jane Rizzoli oraz lekarzu sądowym Maurze Islesie powstał serial pt. Rizzoli & Issles z udziałem Angie Harmon i Sashy Alexander. Twórczość autorki jest chwalona przez wielu znawców literatury. Magazyn "Weekly" nazwał ją "królową medycznego suspensu". W wolnych chwilach Gerritsen gra na skrzypcach i uprawia ogródek.


Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.

Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:

 • tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Prawo krwi (e-book)
Twoja ocena
Ocena ogólna