Opis
„Przygody Piotrusia Pana” to podróż w niezwykły, bajkowy świat. W tym świecie rzeczy zwyczajne i powszednie nabierają nowego, magicznego życia. Każdy kwiat może stać się elfem, sowa – mędrcem, zwykły patyk rzucony na wodę – okrętem żeglującym po wzburzonym morzu. Wystarczy jedynie na codzienne, zwykłe rzeczy umieć spojrzeć oczami dziecka, które mają ten dar kreacji i niewinności. W oczach dzieci zwykły park, oczko wodne, klomb – stają się areną niezwykłych i magicznych wydarzeń. W taki świat Piotrusia Pana zabiera nas James Mathew Barrie.
Sięgając po tę książkę pozwalamy zabrać się w magiczną podróż do źródeł skąd każdy z nas się wywodzi. Każdy był dzieckiem, każdy ubierał otaczający świat w niezrozumiałe dla dorosłych barwy, kształty, relacje.
Jeżeli zdecydujesz, że to książka dla Twojej pociechy, lepiej nie mogłeś trafić. Ta jedna z tych książek, której dzieciom nie trzeba objaśniać, ani tłumaczyć. Ona została napisana w języku, nie wymagającym tłumacza.
Sprzedawane przez nas pliki elektroniczne audiobooków zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.
Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.
Pliki w formacie mp3 można odtworzyć m.in. na:
- komputerach z systemami Windows, iOS,
- telefonach i tabletach z systemami Android, iOS,
- popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod).
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.








































