Rok w kościele. Dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z symbolami PCS

  • nowość
 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 20,30 zł

Publikacja poświęcona jest najważniejszym wydarzeniom roku liturgicznego. Ich wyboru autorka dokonała na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną. Na każdej stronie znajduje się duża ilustracja i opis jednego wydarzenia, a także zaznaczony jest kolor ornatu, jakiego w danym okresie używa ksiądz. Na końcu książki zamieszczono propozycję „zabawy w kolory” – dopasowania poszczególnych wydarzeń do koloru ornatu. Proponowane treści mogą okazać się inspirujące dlarodziców, opiekunów, kapłanów, nauczycieli pracujących w szkołach specjalnych,specjalnych ośrodkach szkolno-wychowawczych czy klasach integracyjnych. Książka przeznaczona jest dla uczniów klas młodszych szkoły specjalnej, uczniów z głębszą niepełnosprawnością intelektualną, osób posługujących się komunikacją alternatywną i wspomagającą, w czym pomocne okażą się wykorzystane w publikacji symbole PCS.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Rok w kościele. Dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z symbolami PCS
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.