Singularity

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
65,50 zł 70,50 zł Oszczędzasz 5,00 zł
Album ‘Singularity’ rozpoczyna się i kończy tą samą nutą: początek wszechświata, rozszerzanie się i kurczenie w kierunku tego samego nieskończenie małego punktu. Podczas gdy ‘Immunity’ był hipnotycznym i przełomowym albumem, który wytyczał mroczną alternatywną rzeczywistość epickiego wieczoru, nowe wydawnictwo bada dysonans między dystopijną urbanizacją, a zielonym lasem. Jest to podróż, która powraca do miejsca, w którym się rozpoczęła - od wstępnej notatki o złych przeczuciach do końcowego dźwięku akceptacji.


Ukształtowany przez jego doświadczenia z medytacją i stanami transowymi, album płynnie przepływa od surowego techno do transcendentnej muzyki chóralnej, od solowego akustycznego fortepianu do psychodelicznego ambientu. Jego epicka muzyczna paleta jest emocjonalna i szczera: z niszczycielskim utworem otwierającym, pełnym industrialnej elektroniki i dźwiękowej klaustrofobii oraz odkupieńczym, czystym końcem na fortepianie.


Odkrywając łączność umysłu, dźwięków i świata naturalnego, ‘Singularity’ odzwierciedla różne stany psychiczne, których doświadczył Hopkins podczas pisania i nagrywania. Jest to przemieniająca podróż, od początkowego poczucia frustracji dotyczącego stanu współczesnego świata, do ostatecznego wniosku, że prawdziwe poczucie pokoju i przynależności może pochodzić wyłącznie z natury.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Singularity
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Singularity
2. Emerald Rush
3. Neon Pattern Drum
4. Everything Connected
5. Feel First Life
6. C O S M
7. Echo Dissolve
8. Luminous Beings
9. Recovery