Śląsk vol. 2 (Color Limited Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 100,50 zł
Limitowana edycja albumu „Śląsk vol. 2” wydana na różowym winylu z okazji 65-lecia Polskich Nagrań.

Zespół „Śląsk” powstał w 1953 roku z inicjatywy Stanisława Hadyny– kompozytora, dyrygenta, literata i pedagoga – przy współudziale Elwiry Kamińskiej, choreograf i pedagog tańca. Nietuzinkowe osobowości tych twórców zaważyły na niewątpliwie unikatowym charakterze zespołu, którego stylistyka – pomimo upływu lat – zachowuje swój niepowtarzalny koloryt. Płyta „Śląsk vol. 2.” To została wydana w 1964. Utwory na niej zawarte do dziś są sztandarowymi utworami Zespołu. Wielu słuchaczy i twórców uległo czarowi barwnej muzyki „Śląska”. Spektakularnym przykładem jest tu David Bowie, który będąc przejazdem w Warszawie, zakupił płytę z muzyką, jaką zawarto na niniejszej płycie. Głębokie przeżycie muzyczne, jakie stało się jego udziałem, odbiło się wyrazistym echem w utworze „Warszawa” z wydanej w 1977 roku płycie „Low”. Jesteśmy pewni, że tak piękne przeżycia, staną się również Państwa udziałem.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Śląsk vol. 2 (Color Limited Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.