Stephen Hawking. Część I: Dzieciństwo i młodość (lata 1942 -1965) (plik audio)

 • audiobook
 • Autorzy: Justyna Jaciuk, Andrzej Łętowski
 • Lektor: Aleksander Bromberek
 • Kategorie: Audiobooki / biografia
 • Wydawca: Dom Wydawniczy Kontinuum
 • Formaty:
  MP3/ZIP

  MP3/ZIP – nagranie w formacie MP3. Pliki w tym formacie można odtworzyć na komputerach z systemami Windows, iOS, telefonach i tabletach z systemami Android, iOS, popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod). Po zakupie plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788367060059
 • Data wydania: 2021-09-18
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 • Cena sugerowana przez wydawcę: 14,90 zł
 
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

Nasza cena 13,41 zł

Stephen Hawking zapisał się w historii jako jeden z najsłynniejszych fizyków teoretycznych zgłębiających tematykę grawitacji kwantowej oraz czarnych dziur. Nieuleczalna choroba nie zdołała odebrać mu czerpania radości z życia, nauki i chęci ciągłego odkrywania przed nami tajemnic Wszechświata.

Co wpłynęło na zainteresowanie się przez Stephena Hawkinga astrofizyką? Jak wyglądało dzieciństwo i lata młodości przyszłego profesora? Czy błysk jego geniuszu był dostrzegalny już we wczesnych latach edukacji? Jak układały się jego stosunki z rówieśnikami oraz nauczycielami?

„Stephen Hawking. Bardzo krótka opowieść o jego życiu. Część I” odpowiada zarówno na postawione wyżej pytania, jak i przybliża szereg innych interesujących wątków z życia astrofizyka. Audiobook eksponuje rozdział z dzieciństwa bohatera, umożliwia poznanie jego najbliższej rodziny, opisuje atmosferę panującą w domu Hawkingów oraz skupia się na poszczególnych szczeblach edukacji naukowca. Ponadto odsłania przed słuchaczem jego charakter, zdradza dziecięce i młodzieńcze hobby badacza. Z tej części biografii dowiemy się o pierwszych przyjaźniach i związkach bohatera, a także poznamy rozwój choroby, która mimo wyniszczania ciała, nie zdołała wygrać z genialnym umysłem Stephena Hawkinga.


Sprzedawane przez nas pliki elektroniczne audiobooków zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Pliki w formacie mp3 można odtworzyć m.in. na:

 • komputerach z systemami Windows, iOS,
 • telefonach i tabletach z systemami Android, iOS,
 • popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod).
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Stephen Hawking. Część I: Dzieciństwo i młodość (lata 1942 -1965) (plik audio)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.