
Opis
Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami!
Była sobie Alka, która uwielbiała foki. Była sobie babcia Alki, która chętnie przyjmowała dużo gości, choć w jej domu czasem występował „problem krzesłowy”. Byli sobie Tymek, Basia, ciotka Zuzka i reszta przyjaciół z dzielnicy. I bardzo ich ciekawiło, kim jest nowy sąsiad.
Oto u babci trwają przygotowania do Wigilii. Co chwilę wyskakuje jakaś niespodzianka, a to dopiero początek wieczoru…
Czy zagadka pana Łysego się rozwiąże? Jaką tajemnicę skrywa Tymek? I co Alka odkryje w te święta?
Święta, foki i inne cuda
"Święta, foki i inne cuda" to urocza książka dla dzieci, która przenosi młodych czytelników w świat pełen magii, przygód i niezwykłych postaci. Ta publikacja zachęca do odkrywania radości związanych z świętami oraz przyjaźnią, a także uczy wartości współpracy i empatii.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
- Rodzice poszukujący wartościowych książek dla swoich pociech
- Nauczyciele i wychowawcy, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia o ciekawe opowieści
- Miłośnicy literatury dziecięcej
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Rozwój wyobraźni: Książka pobudza kreatywność i zachęca do marzeń.
- Wartości edukacyjne: Uczy dzieci o znaczeniu świąt, przyjaźni i współpracy.
- Przyjemność z czytania: Ciekawe ilustracje i wciągająca fabuła sprawiają, że dzieci chętnie sięgają po tę książkę.
- Wzmacnianie więzi: Czytanie razem z rodzicami lub nauczycielami sprzyja budowaniu relacji.
Kluczowe tematy i obszary:
- Święta i tradycje
- Przyjaźń i współpraca
- Przygody i odkrycia
- Wartości rodzinne
- Magia i fantazja
O Autorze
Monika Ślizowska – utalentowana autorka książek dla dzieci, która z pasją tworzy opowieści pełne ciepła i mądrości. Jej prace są cenione za wartości edukacyjne oraz umiejętność angażowania młodych czytelników.
O Wydawcy
Skrzat – wydawnictwo specjalizujące się w literaturze dziecięcej, które dba o wysoką jakość merytoryczną i estetyczną swoich publikacji, oferując młodym czytelnikom ciekawe i wartościowe książki.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Księgarnia Wydawnictwo Skrzat Stanisław Porębski
Prądnicka 77
31-202 Kraków
michal@skrzat.com.pl
124142851
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:5,00 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 5,90 zł
- 1
- 2
- 3
- 4








