
Opis
Płytę promował singiel „Tylko Ty, tylko ja – ze sobą i dla siebie”, cały materiał pełen jest refleksyjnych tekstów, bagażu doświadczeń życiowych, Krzysztof Krawczyk opowiada o przemijaniu, pokorze, samotności i braku wiary. Jak sam napisał „to właśnie muzyka pozwoliła mu przejść przez koleiny życia”. Kompozycje na płycie „Tacy samotni” powstały z burzy uczuć, przeżyć, namiętności i talentów grupy ludzi mniej lub bardziej zaawansowanych w życiu i w muzyce.
Winylowa edycja albumu „Tacy samotni” dostępna będzie na pojedynczym krążku w kolorze brązowym oraz bookletem z tekstami piosenek.
Tacy samotni – Krzysztof Krawczyk (Winyl)
Album „Tacy samotni” to emocjonalna podróż, która ukazała się 25 września 2006 roku. To wyjątkowe wydanie na winylu zawiera 10 utworów, w których Krzysztof Krawczyk dzieli się swoimi refleksjami na temat życia, przemijania i samotności. Muzyka, która powstała z głębi serca, pozwala słuchaczom na odkrycie bogactwa emocji i doświadczeń.
Dla kogo jest ten winyl?
- Dla miłośników klasycznej polskiej muzyki i twórczości Krzysztofa Krawczyka
- Dla kolekcjonerów winyli, którzy cenią sobie unikalne edycje
- Dla osób poszukujących refleksyjnej i emocjonalnej muzyki
- Dla fanów artystów współczesnych, którzy pragną poznać korzenie polskiej sceny muzycznej
Co zyskasz dzięki temu winylowi?
- Możliwość delektowania się muzyką w analogowej formie, która dodaje głębi brzmieniu
- Refleksyjne teksty, które skłaniają do przemyśleń i osobistych refleksji
- Unikalny brązowy kolor winyla, który wyróżnia się w każdej kolekcji
- Booklet z tekstami piosenek, który pozwala na pełniejsze zrozumienie przesłania utworów
Kluczowe tematy i styl
- Przemijanie i pokora
- Samotność i brak wiary
- Życiowe doświadczenia i emocje
- Muzyczna burza uczuć i namiętności
O Artyście
Krzysztof Krawczyk to ikona polskiej muzyki, znany z wielu przebojów, które zdobyły serca słuchaczy. Jego twórczość łączy różne style muzyczne, a teksty często poruszają głębokie i osobiste tematy. Album „Tacy samotni” to kolejny dowód na jego talent i umiejętność dotarcia do emocji słuchaczy.
O Wytwórni
Sony Music Entertainment to jedna z wiodących wytwórni muzycznych na świecie, znana z promowania artystów o różnorodnych stylach muzycznych. Wspiera twórczość Krzysztofa Krawczyka, zapewniając mu odpowiednią platformę do dzielenia się swoją muzyką z fanami.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o.
Zajęcza 2b
00-351 Warszawa
product.safety@sonymusic.com
Szczegóły
Lista utworów
Strona A
1. Tacy samotni
2. To wszystko sprawił grzech
3. Tylko Ty, tylko ja – ze sobą i dla siebie
4. To moje życie
5. Kochaj mnie w niepogodę
Strona B
1. Życie jak muzyka
2. Anioł obok śpi
3. Bez Twojej wiary
4. Nieposkładani
5. Spieszmy się
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.