The Apparition Phase

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,00 zł Oszczędzasz 4,90 zł
Some ghosts never leave us.

SHORTLISTED FOR THE MCKITTERICK PRIZE 2021

'A wild rural gothic with some slick plotting . . . the perfect novel for our phantom present' - Guardian

'Outstanding . . . ideal for fans of Andrew Michael Hurley' - Metro

Twins Tim and Abi have always been different from their peers, spending their evenings in the attic of their parents' suburban house, poring over reports of the unexplained. Obsessed with photographs of ghostly apparitions, they decide to fake their own, and use it to frighten a girl at school.

But what was only supposed to be a harmless prank sets in motion a deadly and terrifying chain of events that neither of them could have predicted...


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Apparition Phase
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.