The Girl Who Came Out of the Woods

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
45,00 zł 49,90 zł Oszczędzasz 4,90 zł
The new YA thriller from the acclaimed author of The One Memory of Flora Banks. Perfect for fans of Karen McManus, E. Lockhart and Sophie McKenzie.

A commune hidden from the world. A terrible event. A lifetime of secrets to uncover.

I've been trapped here for days. What if I die here?
I decided to write down my story so that one day, when I'm discovered, they will know who I was and why I was here.

Arty has always lived in the Clearing, a small settlement in the forests of south India.

But their happy life, hidden from the rest of the world, is shattered after a terrible event.

For the first time in her sixteen years, Arty must leave the only place she's ever known, and head into the outside world she fears, but is also slightly intrigued by.

Her only goal is to get help from a woman called Tania, who used to live in the forest, and an uncle she knows is out there, somewhere.

As she embarks on the terrifying journey, stalked by a strange new enemy she can't fathom, Arty soon realises that not everyone is to be trusted.

Everything is changing too fast for this girl who came out of the woods... could she be running into a trap?


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Girl Who Came Out of the Woods
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.