The Mars Volta

  • -20%
  • nowość
  • Bestseller
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
55,99 zł 69,99 zł Oszczędzasz 14,00 zł
The Mars Volta wrócili po 10-letniej przerwie z imiennym albumem, który radykalnie zmienia ich paradygmat.Zespół The Mars Volta, założony przez gitarzystę/kompozytora Omara Rodrígueza-Lópeza i wokalistę/autora tekstów Cedrica Bixlera-Zavalę, powstał w 2001 roku z popiołów punkrockowej grupy At The Drive-In.Z misją "uczczenia swoich korzeni i zmarłych" The Mars Volta stworzyli muzykę, która łączyła latynoskie dźwięki, na których Rodríguez-López się wychował, z punkiem i undergroundowym hałasem, w którym on i Bixler-Zavala zanurzali się od lat, przeplatając wszystko futurystycznymi wizjami.Po tym, jak grupa zamilkła, rzesze wielbicieli (w tym Kanye West) nie przestawały domagać się powrotu. Cierpliwość popłaciła i w 2022 roku duet wrócił wspierany przez basistkę Evę Gardner, perkusistę Willy'ego Rodrigueza Quinonesa oraz klawiszowca, Marcela Rodrígueza-Lópeza.Imienny album kapeli to The Mars Volta w najbardziej dojrzałej i spójnej postaci. Ich brzmienie i wściekłość zostały ukierunkowane, by dać jak najlepszy efekt. Otrzymujemy więc podziemne popowe melodie Rodrígueza-Lópeza, które napędzają mroczne opowieści Bixlera-Zavali o okultyzmie i złych rządach. Destylując całą swoją pasję, poezję i siłę, The Mars Volta prezentują najbardziej przystępną muzyką, jaką kiedykolwiek nagrali.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Mars Volta
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Blacklight Shine
2. Graveyard Love
3. Shore Story
4. Blank Condolences
5. Vigil
6. Que Dios Te Maldiga Mi Corazon
7. Cerulea
8. Flash Burns From Flashbacks
9. Palm Full Of Crux
10. No Case Gain
11. Tourmaline
12. Equus 3
13. Collapsible Shoulders
14. The Requisition