The Particular Charm of Miss Jane Austen

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
51,50 zł 56,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
When a time-traveling Jane Austen gets stuck in modern-day Bath, only Rose Wallace can save her.
Rose Wallace of Bath loves all things Austen. So when her new neighbor turns out to be Jane Austen--whose time travel adventure has left her trapped in the 21st century--she is both thrilled and horrified. Jane's time travel means she never published her works! Rose must help Jane get back home to write her renowned novels because a world without Mr. Darcy? It's not worth living in.

The perfectly fun and light-hearted novel for fans of The Jane Austen Book Club and Austenland.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Particular Charm of Miss Jane Austen
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.