The Song Is You

  • -15%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
59,50 zł 69,99 zł Oszczędzasz 10,49 zł

Ich współpraca została okrzyknięta spotkaniem na szczycie dwóch mistrzów jazzu. Enrico Rava, trębacz z Triestu i Fred Hersch, pianista z Cincinnati, podzielają głębokie przywiązanie do tradycji i wyczucie inwencji melodycznej.

niniejszym nagraniu, z flugelhornem i pianinem brzmiącym doskonale w świetnej akustyce studia w Lugano, Rava i Hersch odkrywają kilka uwielbianych standardów: „The Song Is You” Jerome'a ??Kerna, „Mysterioso” Theloniousa Monka „'Round Midnight”, Jobima „Retrato em Branco e Preto” i „I'm Getting Sentimental Over You” George'a Bassmana. Grają także własne melodie, „Child's Song” Freda i „The Trial” Ravy i wspólnie swobodnie improwizują. Enrico Rava jest artystą ECM od prawie pięćdziesięciu lat. The Song Is You to pierwsze nagranie Freda Herscha dla wytwórni. Album został nagrany w Auditorio Stelio Molo RSI w listopadzie 2021 roku i wyprodukowany przez Manfreda Eichera.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Song Is You
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Retrato em Branco e Preto
2. Improvisation
3. I’m Getting Sentimental Over You
4. The Song Is You
5. Child’s Song
6. The Trial
7. Misterioso
8. Round Midnight