Tummaa (Digipack)

  • -70%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
21,15 zł 70,50 zł Oszczędzasz 49,35 zł

Fiński producent Sasu Ripatti jest artystą niezwykłym, cenionym na scenie muzyki elektronicznej i niezależnej. Nagrywa pod wieloma pseudonimami (by wymienić: Vladislav Delay, Luomo, Uusitalo)i w najrózniejszych wydawnictwach (np. Mille Plateaux, Chain Reaction, Force Tracks, BPitch Control czy własny label Huume), jest także członkiem supergrupy Moritz Von Oswald Trio. Jako Vladislav Delay powraca do swych jazzowo-akustycznych korzeni. Hipnotyczna głębia, transowe loopy, echa minimal-dub i post-rocka oraz improwizacje to podstawowe cechy tej płyty, która brzmi niemal, jak nagrana na żywo, świeżo i organicznie. W większości utworów pojawia się także Craig Armstrong (znany ze współpracy z Massive Attack) grający na fortepianie i klawiszach Rhodes oraz improwizator Lucio Capece - tutaj na klarnecie basowym i saksofonie sopranowym.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Tummaa (Digipack)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Melankolia
2. Kuula (Kiitos)
3. Mustelmia
4. Musta Planeetta
5. Toive
6. Tummaaa
7. Tunnelivisio