Opis
„W sieci pragnień. Sergio” – drugi tom serii „Bracia Rusto” – wciąga w mafijną rzeczywistość od pierwszej strony. Władza i dominacja mieszają się tu z pożądaniem i namiętnością. Odważna, piekielnie gorąca i równie niebezpieczna historia, przy której ani na minutę nie złapiesz oddechu. Przemoc, posłuszeństwo, bezwzględność. A w tle rodzące się uczucie – Sergio i Jo tworzą razem mieszankę wybuchową. Ta książka skradła moje serce. Wprost nie mogłam się od niej oderwać, a zakończenie dosłownie wbiło mnie w fotel. Polecam! [izanaglik, ]
Joana i Sergio są jak dwa zderzające się na niebie pioruny – łączą swoje pragnienia, a ich losy splatają się w świecie mafii w niepowtarzalnym tańcu. Jo, silna i niezłomna kobieta skrywająca tajemnicę, szuka zrozumienia, miłości, a jednocześnie wolności. Jej dusza walczy między przeszłością a teraźniejszością w poszukiwaniu prawdy. Sergio, mężczyzna o mrocznej przeszłości i niebiańskim spojrzeniu, dąży do kontroli i próbuje odnaleźć równowagę. Jo jest dla niego jak zakazana melodia, której chce słuchać, ale się boi. Pragnienia prowadzą go przez labirynt, na końcu którego odkrywa miłość, ale zmaga się z oceną tego, co czuje. Jo i Sergio muszą zmierzyć się z własnymi demonami, aby przekonać się, dokąd ich to zaprowadzi. Zanim to jednak nastąpi, przez ich ciała i dusze przetoczy się tornado. [tylna strona okładki]
Ogromne brawa dla autorki za progres twórczy w kontynuacji historii o braciach Rusto. Jest zdecydowanie lepiej, ostrzej i bardziej dynamicznie, a to jeszcze nie koniec. Oprócz szalonej relacji Sergio i Jo, obserwujemy zawziętą walkę o władzę w mafii. Są sytuacje zagrażające życiu oraz tajemnice, które ciężko odkryć. Wspaniale wykreowane postacie potrafią rozbudzić naszą wyobraźnię oraz podnieść ciśnienie. Poznajemy także dalsze losy Angelo i Margo. Walczą nie tylko o zdrowie, ale również o swoją relację. Autorka potrafi niesamowicie namieszać w fabule książki, wiele wątków i wydarzeń wzbudza szok i niedowierzanie. Aż trudno opisać wszystkie emocje, które doświadczyłam podczas jej czytania! [basiaa22.86, ]
Książkę czyta się lekko, płynnie przechodząc między wątkami i rozdziałami. Nie brakuje w niej zarówno pikanterii, jak i humoru. Jest to historia subtelna, pełna zawiłości i zmysłowych scen erotycznych. Czasem brutalna. Niewątpliwie wciągająca i skłaniająca do refleksji nad złożonością ludzkiej natury i psychiki, oraz nad wrażliwością, która ukazuje wielowymiarowość bohaterów. Zatraciłam się w niej bez pamięci, pochłonęłam w jedną chwilę, rozkoszując się każdym słowem. Druga część trylogii jest niezwykle sensualnym przeżyciem, pełnym emocji i namiętności. Z utęsknieniem czekam na ciąg dalszy. [Pani_M, ]
Książka ta jest drugim tomem z serii Bracia Rusto, na którą składają się:
#1 – Uważaj, czego pragniesz. Angelo
#2 – W sieci pragnień. Sergio
#3 – Zabójcze pragnienie. Fabio
Nota: przytoczone powyżej opinie są cytowane we fragmentach i zostały poddane redakcji.
Projekt okładki: Anna Pytlik-Ryś.
Sprzedawane przez nas pliki elektroniczne audiobooków zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.
Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.
Pliki w formacie mp3 można odtworzyć m.in. na:
- komputerach z systemami Windows, iOS,
- telefonach i tabletach z systemami Android, iOS,
- popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod).
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.









