Opinie o Nas

Wonderland (Digipack)

  • -14%

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
31,79 zł 36,99 zł Oszczędzasz 5,20 zł
Nowy projekt muzyczny, który jest absolutną świeżością na polskim rynku muzycznym. Ailo in Head to zespół składający się z producenta muzycznego Michała Kusha, który na swoim koncie ma wiele krajowych i zagranicznych osiągnięć i Ilony Ailo Rudnik młodej, zdolnej wokalistki. Ich muzyka jest niezwykle eklektyczna, płynnie poruszają się w różnych gatunkach takich jak: neosoul, powerpop, electro i dub. Ich debiutancki album pt. "Wonderland" jest odniesieniem muzyków do ich pierwszych inspiracji, jakimi są m.in. Erykah Badu, J Davey, Roisin Murphy, The Roots, D'Angelo czy Parov Stelar. Ailo in Head mimo krótkiego stażu obecności w Internecie zostało docenione przez najlepszych producentów muzycznych w Polsce(Plan B) i wiele znakomitości z zagranicy.
Gościnnie na płycie pojawi się Tomasz Organek z zespołu SOFA i Silk - raper robiący ostatnio olbrzymią karierę w mediach.
Muzyka jako związek chemiczny złożony z wielu części składowych. Oficjalnie nie wpisany jeszcze do tablicy Mendelejewa. Może być narkotykiem - uzależnia. To jedyna używka z której nie będę w stanie nigdy zrezygnować. Czasami czuję się jak mały chemik mieszający różne składniki. Potem próbuję i jeśli nie wpływa na mnie pozytywnie wylewam do zlewu. Kiedy wywołuje mój uśmiech, przenosi do innej czasoprzestrzeni - uzależniam się i zostaje ze mną na długo. Tym właśnie jest dla mnie muzyka. Wiecznym eksperymentem nad którym nie przestanę pracować. Występuje silna symbioza między moim organizmem a tym związkiem. A Ailo? W swoim laboratorium wynajduję leki zwane piosenkami zbawiennie działające na nasze zmartwione głowy i wiem z autopsji, że działają. Sprzedawane bez recepty w postaci płyt CD oraz plików mp3 - mówi o projekcie Ailo.Zespół wystąpi na scenie Młodych Talentów na Festiwalu Opener 2011!!!

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Wonderland (Digipack)
Twoja ocena
Ocena ogólna