Opis
Reginn, Eirik i Liv odkrywają, że stali się pionkami w nieznanej im grze. Kiedy Eirik wymordował członków rady, otworzył Tyrze drogę do władzy. Ma ona teraz doskonały pretekst, by wszcząć wojnę przeciwko Archipelagowi. Pragnie także wykorzystać swoją dottir, Liv, jako naczynie, które wypełni niebezpieczna bogini. Reginn z kolei otrzymuje zadanie przekroczenia granicy między żywymi a umarłymi, aby zdobyć dostęp do wielkich tajemnic.
Reginn pomaga Eirikowi uciec z więzienia, żeby mógł wrócić do domu, do swojego brodira, i ostrzec mieszkańców Archipelagu o nadciągającej inwazji. Sama zostaje w Gaju – pragnie powstrzymać wybuch wojny. Jednak wkrótce dowiaduje się, że wbrew jej woli wyznaczono jej rolę do odegrania w tej rozgrywce – Tyra zamierza wykorzystać moc dziewczyny, by zapewnić zwycięstwo Nowemu Jötunheimowi.
Tymczasem Eirik zgadza się dołączyć do sił króla Archipelagu, choć oznacza to, że będzie musiał wystąpić przeciwko Liv, własnej systir, i Reginn, prządce, która go zauroczyła. Zapewne pierwszy raz w życiu nadchodząca walka budzi w nim złe przeczucia…
Obie strony przygotowują się do apokaliptycznego starcia, a tymczasem Eirik, Reginn i Liv natrafiają w nieoczekiwanych miejscach na sojuszników, ale też wrogów, starając się za wszelką cenę zapobiec zniszczeniu ostatniego z Dziewięciu Światów.
Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.
Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.
Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.
Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:
- tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
- smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
- komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.





























