Wysocki Refecti

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
37,00 zł Oszczędzasz 3,00 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

Drodzy słuchacze, odbiorcy wartościowych dźwięków i słów.

Projekt Volodia wraca do korzeni.

Po ponad 10 latach od wydania pierwszej płyty Projektu Volodia p.t. „Piosenki Włodzimierza Wysockiego”, której zawartość wypełniły utwory zarejestrowane podczas koncertu w Filharmonii Opolskiej, zespół postanowił nagrać je i wydać w wersji studyjnej. Decyzja zapadła pod koniec 2021 roku i od tego czasu rozpoczęto prace w studiu polegające na nagraniu wybranych utworów oraz dołączenie dwóch nowych pozycji z repertuaru Wysockiego. Aranże tych utworów przez lata dojrzewały i ewoluowały podczas wykonywania ich na koncertach, wraz z nimi dojrzewali i zmieniali się również muzycy Projektu Volodia.

Płyta – opowieść.

Forma realizacji albumu, poprzez nagranie elementów łączących poszczególne utwory, pomiędzy którymi nie ma pauz, jak to zwykle bywa, stanowią opowieść – „słuchowisko muzyczne”. Dlatego rekomendujemy wysłuchanie płyty od początku do końca w jednym ciągu, przy braku zewnętrznych bodźców, hałasów, dźwięków itp. Nie jest to płyta do słuchania podczas spotkań towarzyskich czy imprez. Słuchaczowi pozostawiamy wolny wybór, czy jest to historia życia wyimaginowanego bohatera? Czy o mieszkańcu sowieckiej Rosji? Czy też jest to opowieść o samym Wysockim?

Uruchomcie wyobraźnię, i wszystkimi zmysłami przenieście się z Projektem Volodia w świat Wysockiego.

Do Was należy indywidualna ocena – jaki świat wybierzecie i jak go odbierzecie, a co za tym idzie jak odbierzecie szósty album zespołu.

Wiele wrażeń i emocji życzą muzycy grupy Projekt Volodia.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Wysocki Refecti
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.