Opinie o Nas

You Raise Me Up - The Collection

  • -18%

Dostępność:

49,00 zł 59,99 zł Oszczędzasz 10,99 zł
Zwycięzcy Eurowizji z 1995 roku, a zarazem autorzy jednego z najchętniej interpretowanych przez innych artystów utworów ("You Raise Me Up") powracają! Irlandzko-norweski neoklasyczny duet Secret Garden (w skład którego wchodzą nominowana do nagrody Grammy skrzypaczka Fionnuala Sherry oraz kompozytor i pianista Rolf Lovland), wydają pierwszy od 18 lat album, na którym znajdą się największe przeboje grupy.

Album "You Raise Me Up", rozpoczyna się piosenką o tym samym tytule. Fani muzyki wreszcie mogą usłyszeć oryginalną interpretację tego utworu, zaśpiewanego przez Johnny’ego Logana. Jego wykonanie, nagrane w 2001 roku, to pierwotna wersja piosenki, która doczekała się ponad 1000 innych interpretacji w 40 różnych językach.

Secret Garden to duet, który od lat zachwyca pięknymi, magicznymi wręcz, melodiami. "Według mnie, muzyka to przede wszystkim opowiadanie historii" – twierdzi Lovland. "To najprawdziwsze historie, choć bez słów."

Na kompilacji nie mogło zabraknąć przeboju "Nocturne", dzięki któremu reprezentujący Norwegię duet zwyciężył w Konkursie Eurowizji, a także wielu ukochanych przez fanów utworów, pochodzących z pokrytych platyną płyt Secret Garden.

"Między nami działa chemia" – zapewnia Sherry. "On pisze dla mnie, a ja gram dla niego – łączy nas niewidzialna, muzyczna nić."

Więcej informacji
Data wydania 1 cze 2018
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:You Raise Me Up - The Collection
1. You Raise Me Up
2. The Promise
3. Always There
4. I've Dreamed Of You
5. Sometimes When It Rains
6. Greenwaves
7. The Things You Are To Me
8. Lotus
9. Sleepsong
10. Fields Of Fortune
11. Sometimes A Prayer Will Do
12. Powered By Nature
13. Just The Two Of Us
14. Frozen In Time
15. Did I Not Love You
16. Song From A Secret Garden (Piano Solo Version)
17. Fairytale
18. Nocturne (2007 Version)