Zbiór zadań z matematyki z pełnymi rozwiązaniami dla klas VII i VIII. Część 3: Zadania zamknięte

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 29,50 zł

Prezentowana trzecia część zbioru zadań, podobnie jak pierwsza i druga, przeznaczona jest dla uczniów klas VII i VIII. Zawiera wszystkie treści obowiązującej podstawy programowej. Prezentuje różne rodzaje zadań zamkniętych.

W Zbiorze zadań z matematyki z pełnymi rozwiązaniami dla klas VII i VIII znajdziemy zadania testowe, do których podane są cztery odpowiedzi, w tym tylko jedna prawidłowa. Są także zadania typu prawda-fałsz, w których podane są dwa rozwiązania do oceny ich prawidłowości oraz zadania, w których należy odpowiedzieć tak lub nie, uzasadniając wybór. W ostatnich typach zadań dodatkowo należy zaznaczyć wybraną odpowiedź, by móc sprawdzić jej poprawność.

W pierwszej kolejności umieszczone są treści zadań do wszystkich działów, co daje możliwość samodzielnego ich rozwiązania. Następnie podane są odpowiedzi umożliwiające sprawdzenie liczby zdobytych punktów i obliczenie procentu poprawnie rozwiązanych zadań. Na końcu zbioru znajdują się szczegółowe rozwiązania wszystkich zadań.

Zbiór zadań z matematyki z pełnymi rozwiązaniami dla klas VII i VIII. Zadania zamknięte może służyć pomocą zarówno uczniom mającym trudności z przedmiotem, jak i uczniom dobrym i bardzo dobrym. Może być wykorzystywany, niezależnie od wyboru podręcznika, zarówno w procesie nauczania, jak i w przygotowaniu do egzaminu po szkole podstawowej.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Zbiór zadań z matematyki z pełnymi rozwiązaniami dla klas VII i VIII. Część 3: Zadania zamknięte
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.