Balladyna

  • -44%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
25,08 zł 44,90 zł Oszczędzasz 19,82 zł
Tragiczna historia Aliny i Balladyny, wykreowana na kartach słynnego dramatu Juliusza Słowackiego do dziś inspiruje wielu twórców. Jeden z jej fragmentów, a dokładnie

Już przeszłość zamknięta
W grobach... Ja sama panią tajemnicy

stał się mottem dla „Balladyny”, czyli zbioru opowiadań najsłynniejszych polskich autorów literatury kryminalnej. Na kartach książki znajdziesz teksty Marka Stelara, Marcela Woźniaka, Max Czornyja, Aleksandra Rogozińskiego, Gai Grzegorzewskiej, Łukasza Orbitowskiego, Roberta Małeckiego oraz Małgorzaty Rogali. Każdy z nich nawiązuje w swoim utworze do postaci Balladyny – czasem ukrywając ją pod imieniem „Bella”, czasem „B.”, a czasem nawet… „Al Bandyn”.

Wszystkich z bohaterów łączą jednak trudno zmywalna skaza i dręczące ich demony własnej przeszłości. Czy zdołają je przezwyciężyć? A może, podobnie jak Balladynę, dosięgnie ich ostatecznie sprawiedliwość? Sięgnij po „Balladynę” już teraz i przekonaj się, które z opowiadań z dreszczykiem znajdujących się w książce wciągnie Cię najmocniej.

Premiera książki „Balladyna” miała miejsce pod koniec 2019 roku nakładem wydawnictwa Filia. Zamów ją na stronie księgarni internetowej Świat Książki.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Balladyna
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.