Batman (antologia, zestaw 4 filmów)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
59,50 zł 64,99 zł Oszczędzasz 5,49 zł

Batman (edycja 2-płytowa)

Na ulicach Gotham City pojawia się człowiek-nietoperz, który pomaga policji walczyć z przestępcami. Jego największym przeciwnikiem jest Joker.


Powrót Batmana (edycja 2-płytowa)

Po miasteczku Gotham grasują: przerażający Pingwin oraz zwinna i tajemnicza Kobieta - Kot. Jedynym, kto zdolny jest stawić im czoła jest Batman. Nie sposób jednak oprzeć się zniewalającemu urokowi Kobiety - Kota, zaś Pingwin zaskakuje swoją przebiegłością.


Batman Forever (edycja 2-płytowa)

Przed Batmanem pojawia się dość poważne wyzwanie - musi bowiem zmierzyć się z dwoma wyjątkowo niebezpiecznymi przeciwnikami. Człowiek - Dwie Twarze szukający zemsty za swoją zeszpeconą twarz oraz jeden z najbardziej niebezpiecznych i tajemniczych przestępców; Człowiek-Zagadka połączeni są wspólnym celem zdobycia kontroli nad umysłami obywateli Gotham City i ostatecznego rozprawienia się z największym stróżem porządku.


Batman i Robin (edycja 2-płytowa)

To już kolejny film o superbohaterze z supergwiazdami, jak ktoś się jeszcze nie znudził to Batman ze swoim pomocnikiem dostarczą mu nowych wrażeń w wlace z kolejnymi strasznymi wrogami Mr. Freezem i Kobietą Bluszczem. Filmy o Batmanie przenoszą nas w świat fantastyczny lecz nie do końca obiegający od naszej rzeczywistości. Ta bajka o superbohaterze i odwiecznej walce dobra i zła ma głębokie korzenie we wszystkich kulturach świata i dzieki temu, doborowej obsadzie i specyficznemu nastrojowi stanowi wartość sama w sobie.


Dodatki:
DVD 1: bezpośredni dostęp do scen, komentarz reżysera Tima Burtona, za kulisami z Bobem Kanem, legenda Mrocznego Rycerza: Historia Batmana, saga komiksów o Batmwnie opowiedziana od nowa po siedemdziesięciu latach Cień nietoperza: animowana saga o Mrocznym Rycerzu części 1-3: Droga do Gotham City, Nadchodząca burza, owrót legendy galeria reportaży o Batmanie: wizualizacja Gotham: kreowanie postaci Batmana, budowanie batmobila,niezwykłe zabawki: nowoczesne rekwizyty Batmana, kreowanie stroju Batmana, od Jacka do Jokera, nocne występy: muzyka z filmu Batman, teledyski Princea: Batdance, Partyman, Scandalous, galeria Bohaterów i Złoczyńców, Batman: szkice produkcyjne Robina
DVD 2: bezpośredni dostęp do scen, komentarz reżysera Tima Burtona, Nietoperz, Kot i Pingwin: członkowie obsady i twórcy filmu opowiadają o tworzeniu widowiskowych sekwencji, Cień Nietoperza: animowana saga o Mrocznym Rycerzu część 4: Ciemna strona nocy galeria reportaży o Batmanie: ponowna wizyta w Gotham City: jak powstał Powrót Batmana, lśniące, seksowne i złowieszcze: kostiumy w Powrocie Batmana, kreowanie Pingwina, werbowanie Arktycznej Armii, nietoperze, kamienie i mroczne noce: efekty wizualne w filmie, z wizytą w Elfman Studio: muzyka z filmu Powrót Batmana, teledysk do piosenki Face To Face w wykonaniu Siouxie And The Banshees, galeria Bohaterów i złoczyńców
DVD 3: bezpośredni dostęp do scen, komentarz reżysera Joela Schumachera, sceny niewykorzystane spróbuj zgadnąć: dlaczego Batman Forever?, jak nowy reżyser i obsada stworzyli inną wizję klasycznych dobrych i złych bohaterów Gotham Cień nietoperza: animowana saga o Mrocznym Rycerzu część 5: Powrót bohatera, galeria reportaży o Batmanie: wyjście z cienia: jak powstał Batman Forever, wiele twarzy Gotham City, umiejętności rycerza: nieprawdopodobne wyczyny w filmie Batman Forever, niezwykłe obrazy: efekty wizualne w filmie Batman Forever, muzyka z filmu Batman Forever, teledysk do piosenki Kiss From A Rose w wykonaniu Seala, galeria Bohaterów i Złoczyńców
DVD 4: bezpośredni dostęp do scen, komentarz reżysera Joela Schumachera, Cień nietoperza: animowana saga o Mrocznym Rycerzu część 6: Batman bez tajemnic scena niewykorzystana: Dawna miłość Alfreda,galeria reportaży o Ba tmanie: jeszcze wspanialsza realizacja: jak powstał Batman i Robin, maksymalna prędkość: pojazdy w filmie Batman i Robin, ubiór budzący grozę: kostiumy w filmie Batman i Robin, Mroźny potwór i Famme Fatale: charakteryzacja w filmie Batman i Robin, zatrzymane w kadrze: efekty wizualne w filmie Batman i Robin, 4 teledyski: The End Is The Beginning Is The End w wykonaniu Smashing Pumpkins, Foolish Games w wykonaniu Jewel, Gotham City w wykonaniu R. Kellyego, Look Into My Eyes w wykonaniu Bone Thugs-N-Harmony galeria Bohaterów i Złoczyńców.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Batman (antologia, zestaw 4 filmów)
Twoja ocena
Ocena ogólna