Opis
Piąta powieść najpopularniejszego brytyjskiego autora kryminałów.
Tajemniczy pożar hotelu, niezidentyfikowane ciało i przerażająca noc, o której wszyscy usiłowali zapomnieć.
Tylko John Rebus ma odwagę wrócić do tej sprawy.
Od pewnego czasu inspektor Rebus ma wrażenie, że jego życie zamienia się w czarną komedię. Niespodziewanie w Edynburgu pojawia się jego brat, niedawno wypuszczony z więzienia. Jakby tego było mało, porzucony przez partnerkę Rebus musi spać na kanapie we własnym mieszkaniu, które wynajął wcześniej studentom.
Wcale nie lepiej dzieje się na polu zawodowym: kogoś dźgnięto nożem, do Edynburga przyjeżdża skazany pedofil, a zaprzyjaźniony z Rebusem policjant zostaje brutalnie napadnięty i zapada w śpiączkę.
Nawet jeśli brzmi to cynicznie, to ostatnie zdarzenie ma jednak swoje dobre strony. W ręce inspektora wpada notes policjanta z ciekawymi informacjami dotyczącymi prowadzonych śledztw. W tym zwłok znalezionych przed pięciu laty w ruinach spalonego hotelu i pocisku odkrytego w głowie ofiary. Oraz broni, z której został wystrzelony… i o której Rebus wie więcej, niż powinien.
Notatki mogą pomóc zakończyć stare śledztwo. Tylko czy wszyscy będą z tego zadowoleni? A przede wszystkim czy chce tego sam Rebus?
Nikt w Wielkiej Brytanii nie pisze dziś lepszych kryminałów.
Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.
Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.
Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.
Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:
- tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
- smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
- komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Seria






