
Opis
Tom z serii „Czytamy z Franklinem”
Franklin zbiera karty z superbohaterami ukryte w pudełkach z płatkami śniadaniowymi. Chęć posiadania całej kolekcji kart powoduje, że żółwik chce jeść płatki na każdy posiłek. Czy to dobre rozwiązanie?
W tej serii każda książka zawiera pełną przygodę Franklina i jego przyjaciół, tyle że przedstawianą w skrócie i opisaną łatwym językiem. Proste zdania i nieskomplikowane słowa to zachęta dla dziecka, które właśnie uczy się czytać. Przedszkolaki mają doskonałą okazję, by zacząć naukę czytania ze swoim ulubionym bohaterem, a sześciolatki i starsze dzieci zapewne przeczytają łatwy tekst samodzielnie.
Czytamy z Franklinem. Franklin wymienia się kartami
"Czytamy z Franklinem. Franklin wymienia się kartami" to urocza książka dla dzieci, która wprowadza najmłodszych w świat przygód sympatycznego żółwia Franklina. W tej publikacji dzieci będą miały okazję poznać wartości przyjaźni, dzielenia się oraz radości z wymiany, co czyni tę lekturę nie tylko zabawną, ale i edukacyjną.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
- Rodzice poszukujący wartościowych książek dla swoich pociech
- Nauczyciele i wychowawcy, którzy chcą wzbogacić program nauczania o ciekawe lektury
- Miłośnicy serii o Franklinie i jego przygodach
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Wartościowe lekcje: Dzieci uczą się, jak ważne jest dzielenie się i współpraca z innymi.
- Rozwój emocjonalny: Książka pomaga w zrozumieniu emocji związanych z przyjaźnią i wymianą.
- Interaktywna zabawa: Zachęca do aktywnego uczestnictwa w czytaniu i wymiany myśli na temat przygód Franklina.
- Estetyka i ilustracje: Kolorowe ilustracje przyciągają uwagę dzieci i wspierają ich wyobraźnię.
Kluczowe tematy i obszary:
- Przyjaźń i współpraca
- Wymiana i dzielenie się
- Emocje i ich zrozumienie
- Przygody i odkrywanie świata
O Autorze
Paulette Bourgeois – uznana autorka książek dla dzieci, która z pasją tworzy opowieści o Franklinie i jego przyjaciołach. Jej prace są cenione za wartości edukacyjne oraz umiejętność angażowania młodych czytelników.
O Wydawcy
Debit – wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach dla dzieci, które oferuje bogaty wybór książek wspierających rozwój najmłodszych czytelników poprzez ciekawe historie i wartościowe treści.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Wydawnictwo Debit Sp. z o.o.
Fitelberga 1
40-588 Katowice
debit@soniadraga.com.pl
327826477
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
Seria


























































































