
Opis
Trzeci tom uroczej historii o dziewczynce Fibi i zaprzyjaźnionej z nią Marigold, żeńskiej przedstawicielce rodzaju jednorożców.
Fibi podejrzewa rodziców, że chcą wygnać ją z domu, bo je za dużo płatków... Strach zmienia się w radość, kiedy okazuje się, że zaplanowali dla niej wyjazd na obóz muzyczny! Tam bohaterka przeżyje wspaniałe chwile, a po powrocie znów rzuci się wraz ze swoją magiczną przyjaciółką w wir fantastycznych przygód. Spotkają cukierkowego smoka, zobaczą się z siostrą Marigold i jej wstydliwym narzeczonym, a także sprawią, by wszystkie dzieci w klasie Fibi wreszcie ujrzały cudowne piękno jednorożców. W końcu odkryją, że zniknęła wredna Dakota, a jej miejsce zajął jeszcze wredniejszy goblin! Chociaż bohaterki nie lubią Dakoty, będą musiały udać się w miejsce, gdzie kryją się gobliny i uratować dziewczynę, co okaże się niełatwym zadaniem!
Dana Simpson zyskała światową sławę serią o Fibi, za którą otrzymała dwie ważne amerykańskie nagrody za twórczość dla dzieci. Jest także autorką cykli przeznaczonych przede wszystkim dla dorosłych czytelników: „Ozzy and Millie”, „I Drew This” i „Raine Dog”.
Fibi i jednorożec. Fibi kontra gobliny. Tom 3 – Magiczne przygody w świecie fantazji
Trzeci tom uroczej serii o Fibi i jej przyjaciółce Marigold, żeńskiej przedstawicielce jednorożców, zabiera czytelników w niezapomnianą podróż pełną przygód, magii i emocji. Fibi, podejrzewając, że rodzice chcą ją wygnać z domu, odkrywa, że czeka ją wspaniały wyjazd na obóz muzyczny, który otworzy przed nią nowe możliwości i przygody.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku 7-12 lat
- Miłośnicy fantastyki i przygód
- Rodzice szukający wartościowej lektury dla swoich pociech
- Fani serii o Fibi i jednorożcach
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Przyjemność z czytania pełnej humoru i magii historii
- Inspirację do odkrywania własnych pasji, takich jak muzyka
- Wartościowe lekcje o przyjaźni, odwadze i pokonywaniu przeszkód
- Możliwość zanurzenia się w fantastyczny świat jednorożców i magicznych stworzeń
Kluczowe tematy i obszary
- Przyjaźń i lojalność
- Przygody w świecie fantazji
- Muzyka i jej znaczenie w życiu
- Pokonywanie strachu i stawianie czoła wyzwaniom
O Autorce
Dana Simpson to uznana autorka, która zdobyła światową sławę dzięki serii o Fibi. Jej twórczość została doceniona dwoma ważnymi amerykańskimi nagrodami za literaturę dziecięcą, co świadczy o jej umiejętności tworzenia angażujących i wartościowych historii dla młodych czytelników.
O Wydawcy
Egmont to renomowane wydawnictwo, które od lat specjalizuje się w publikacji książek dla dzieci i młodzieży. Dzięki starannie dobranym tytułom, Egmont inspiruje młodych czytelników do odkrywania świata literatury i rozwijania swoich pasji.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Story House Egmont
Inflancka 4c
00-189 Warszawa
recepcja@egmont.pl
228384100
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:37,00 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 49,99 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
Seria




























