Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaFilmy > Nowy początek (booklet DVD)

Nowy początek (booklet DVD)

Reżyseria: Denis Villeneuve

-18%
Wydawca:Sony
Nośnik:DVD booklet (1 szt.)
Czas trwania:112 min.
Format obrazu:16:9
Napisy:polskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, norweskie, portugalskie, węgierskie, rumuńskie, rosyjskie, słowackie
EAN:5903570159718
Data wydania:15-03-2017
Aktorzy:Jeremy Renner, Amy Adams
Kategorie:science-fiction
Opis skrócony:

"Nowy początek" to prowokacyjny thriller science fiction zrealizowany przez uznanego reżysera Denisa Villeneuve’a (Sicario, Labirynt).

Na ziemi lądują tajemnicze statki obcych. Do zbadania sprawy pułkownik Weber (Forest Whitaker) zbiera elitarny zespół specjalistów, wśród których są lingwistka Louise Banks (Amy Adams) i fizyk Ian Donnelly (Jeremy Renner). Jako że ludzkość balansuje na krawędzi wojny światowej, Banks z całą ekipą ścigają się z czasem w poszukiwaniu odpowiedzi. Za sprawą niespodziewanego zwrotu wydarzeń, zagrożone jest nie tylko jej życie, ale...

Pełny opis »
Pełny opis:
"Nowy początek" to prowokacyjny thriller science fiction zrealizowany przez uznanego reżysera Denisa Villeneuve’a (Sicario, Labirynt).

Na ziemi lądują tajemnicze statki obcych. Do zbadania sprawy pułkownik Weber (Forest Whitaker) zbiera elitarny zespół specjalistów, wśród których są lingwistka Louise Banks (Amy Adams) i fizyk Ian Donnelly (Jeremy Renner). Jako że ludzkość balansuje na krawędzi wojny światowej, Banks z całą ekipą ścigają się z czasem w poszukiwaniu odpowiedzi. Za sprawą niespodziewanego zwrotu wydarzeń, zagrożone jest nie tylko jej życie, ale prawdopodobnie przetrwanie całej ludzkości.

Materiały dodatkowe:

- Xenolinguistics: jak rozumieć Nowy początek

- Acoustic Signatures: Dźwięk w filmie

Dźwięk (format dźwięku; wersje językowe):
DD 5.1 angielski; lektor polski, czeski, węgierski, rosyjski