
Opis
16 kobiet. 16 historii. 16 rozmów o życiu, które rzadko bywa proste, ale potrafi być piękne.
To książka o odwadze bycia sobą – także wtedy, gdy nie mamy pewności, dokąd nas to zaprowadzi. O chwilach zwątpienia i momentach, w których odkrywamy w sobie niespotykaną dotąd siłę. O wrażliwości, która nie jest słabością, lecz przejawem odwagi.
To także książka dla kobiet, które nie chcą już udawać, że wszystko mają pod kontrolą. Dla tych, które wolą zadawać ważne pytania i szukać odpowiedzi niż żyć według gotowych schematów. Dla tych, które mają dość spełniania cudzych oczekiwań kosztem siebie.
Jeśli czujesz, że twoje życie pędzi szybciej niż twoje myśli – zatrzymaj się na chwilę. Jeśli myślisz, że w gąszczu życiowych wyborów zgubiłaś siebie – posłuchaj tych historii. Jeśli czasem masz wrażenie, że wybierasz bycie „miłą”, zamiast bycia sobą – zostań z nami.
Może nie znajdziesz tu gotowych odpowiedzi, ale poznasz pytania, które warto sobie zadać. A od nich wszystko się zaczyna.
Kamilla Baar • Ewa Bem • Sylwia Chutnik • Katarzyna Dąbrowska • Aleksandra Gajewska • Paulina Krupińska • Joanna Kryńska • Aleksandra Kurzak • Jolanta Kwaśniewska • Agata Młynarska • Lidia Popiel • Dorota Soszyńska • Ewa Stachowska • Justyna Szyc-Nagłowska • Beata Ścibakówna • Katarzyna Żak w rozmowie z Beatą Biały.
Kobiece gadanie 2 – 16 historii o odwadze bycia sobą
„Kobiece gadanie 2” to inspirująca książka, która zabiera nas w podróż przez życie 16 niezwykłych kobiet. Każda z nich dzieli się swoją historią, ukazując, jak piękne i jednocześnie skomplikowane może być życie. To publikacja, która zachęca do odwagi, wrażliwości i autentyczności.
Dla kogo jest ta książka?
- Kobiety poszukujące inspiracji i wsparcia w trudnych momentach życia
- Osoby pragnące odkryć swoją wewnętrzną siłę i odwagę
- Kobiety, które chcą przestać spełniać oczekiwania innych i zacząć żyć dla siebie
- Każdy, kto ceni sobie szczere rozmowy i autentyczne historie
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Inspirację do bycia sobą i odkrywania własnej drogi
- Przykłady odwagi w obliczu życiowych wyzwań
- Refleksję nad własnym życiem i wartościami
- Możliwość zadawania sobie ważnych pytań, które mogą prowadzić do zmiany
Kluczowe tematy i obszary
- Odwaga i autentyczność w życiu codziennym
- Wrażliwość jako siła, a nie słabość
- Poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania życiowe
- Przełamywanie schematów i oczekiwań społecznych
O Autorze
Beata Biały to doświadczona dziennikarka i autorka, która z pasją prowadzi rozmowy z inspirującymi kobietami. Jej prace koncentrują się na tematach związanych z życiem, odwagą i autentycznością.
O Wydawcy
REBIS to renomowane wydawnictwo, które od lat specjalizuje się w publikacji książek o tematyce społecznej, psychologicznej i rozwojowej. Dzięki starannie dobranym tytułom, REBIS inspiruje czytelników do refleksji i osobistego rozwoju.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań
rebis@rebis.com.pl
618678140
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:53,50 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 89,00 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
Seria
















































