Modernizacja samochodów ciężarowo-terenowych STAR 266. Seria Broń i wyposażenie WP. Zeszyt 1

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
34,50 zł 42,00 zł Oszczędzasz 7,50 zł
Opracowanie Jarosława Bracha poświęcone modernizacji używanych przez Wojsko Polskie samochodów ciężarowo-terenowych Star 266, rozpoczyna nową serię wydawniczą „Broń i wyposażenie Wojska Polskiego”. Stanowi ona uzupełnienie „Typów Broni i Uzbrojenia” – najdłużej wydawanej na świecie, od 1970 roku, serii publikacji o technice wojskowej.

Zamiarem Wydawcy jest prezentowanie uzbrojenia i innego sprzętu wojskowego Wojska Polskiego, o którym brak informacji w dostępnych publikacjach książkowych. W kolejnych tomikach serii będą przedstawione m.in. pojazdy wojskowej straży pożarnej, kołowe wozy zabezpieczenia technicznego, wojskowe kontenery z warsztatami remontowo-naprawczymi, laboratoriami polowymi i systemami uzbrojenia, ciężkie samochody ciężarowe Jelcz 662 i Jelcz 882, ciężkie wieloosiowe naczepy transportowe, amunicja krążąca, karabiny wyborowe Tor, Alex i bor, karabinek automatyczny MSBS Grot, rakiety manewrujące NSM.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Modernizacja samochodów ciężarowo-terenowych STAR 266. Seria Broń i wyposażenie WP. Zeszyt 1
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.