Nie bój się. Cykl z detektyw D.D. Warren. Tom 7 (plik audio)

 • audiobook
 • -40%
 • Autor: Lisa Gardner
 • Lektorzy: Adrian Rozenek, Marta Markowicz, Leszek Filipowicz
 • Kategorie: Audiobooki / thriller
 • Wydawca: Albatros
 • Formaty:
  MP3/ZIP

  MP3/ZIP – nagranie w formacie MP3. Pliki w tym formacie można odtworzyć na komputerach z systemami Windows, iOS, telefonach i tabletach z systemami Android, iOS, popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod). Po zakupie plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788367338493
 • Data wydania: 2022-09-07
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

25,74 zł 42,90 zł Oszczędzasz 17,16 zł

Szczegóły

„Nie bój się” to jedna z najbardziej znanych pozycji w dorobku Lisy Gardner. Te i inne utwory jej autorstwa możesz kupić na stronie księgarni Świata Książki.

D.D. Warren po raz kolejny na tropie zbrodni

Na mieszkańców Bostonu padł blady strach. Od pewnego czasu po mieście grasuje psychopatyczny seryjny morderca, który tuż obok ciał swoich ofiar zostawia swój osobliwy znak rozpoznawczy: czerwoną różę i butelkę szampana. D.D. Warren udaje się w miejsce, gdzie dokonano kolejnej ze zbrodni. Podczas oględzin ktoś nagle zrzuca ją ze schodów, w wyniku czego ambitna detektyw doznaje poważnych obrażeń i traci pamięć. Na domiar złego to właśnie najprawdopodobniej wtedy jako jedyna miała możliwość zobaczyć twarz mordercy. Mimo podjętych wysiłków przypomnienie sobie wydarzeń z tego feralnego dnia jest dla niej trudniejsze, niż początkowo można by było przypuszczać.

6 tygodni później ma miejsce następne brutalne zabójstwo. Śledztwo rusza pełną parą. Zagrożone są bowiem nie tylko okoliczne młode kobiety, ale też sama detektyw Warren, którą seryjny morderca wziął sobie za główny cel swojego planu… Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Lisa Gardner trzyma w nas w niepewności do niemal ostatniej strony. Przekonaj się o tym i Ty i zanurz się w lekturze „Nie bój się” już teraz.

Lisa Gardner to pisarka uznawana przez wielu za królową amerykańskich thrillerów. Jej książki przez długi czas zajmowały pierwsze miejsca na szczycie bestsellerów New York Timesa, sprzedając się jak dotąd w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy. Swoje pierwsze powieści wydawała pod pseudonimem, pisząc jako Alicia Scott. Pierwszym utworem Gardner opublikowanym pod prawdziwym nazwiskiem był dreszczowiec „Mąż doskonały”. Jego premiera miała miejsce w 1997 roku. Od tego czasu światło dzienne ujrzało prawie 30 powieści i opowiadań jej autorstwa, a grono wielbicieli twórczości Gardner stale się poszerza.

Wśród najpopularniejszych z nich możesz znaleźć takie tytułu, jak „Sąsiad”, „W ukryciu”, „Kochać mocniej” czy dziecięce koszmary. Te i inne pozycje autorstwa Lisy Gardner kupisz przez stronę internetową księgarni Świata Książki.


Sprzedawane przez nas pliki elektroniczne audiobooków zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Pliki w formacie mp3 można odtworzyć m.in. na:

 • komputerach z systemami Windows, iOS,
 • telefonach i tabletach z systemami Android, iOS,
 • popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod).
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Nie bój się. Cykl z detektyw D.D. Warren. Tom 7 (plik audio)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.