Nie bój się. Cykl z detektyw D.D. Warren. Tom 7

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 28,42 zł

„Nie bój się” to jedna z najbardziej znanych pozycji w dorobku Lisy Gardner. Te i inne utwory jej autorstwa możesz kupić na stronie księgarni Świata Książki.

D.D. Warren po raz kolejny na tropie zbrodni

Na mieszkańców Bostonu padł blady strach. Od pewnego czasu po mieście grasuje psychopatyczny seryjny morderca, który tuż obok ciał swoich ofiar zostawia swój osobliwy znak rozpoznawczy: czerwoną różę i butelkę szampana. D.D. Warren udaje się w miejsce, gdzie dokonano kolejnej ze zbrodni. Podczas oględzin ktoś nagle zrzuca ją ze schodów, w wyniku czego ambitna detektyw doznaje poważnych obrażeń i traci pamięć. Na domiar złego to właśnie najprawdopodobniej wtedy jako jedyna miała możliwość zobaczyć twarz mordercy. Mimo podjętych wysiłków przypomnienie sobie wydarzeń z tego feralnego dnia jest dla niej trudniejsze, niż początkowo można by było przypuszczać.

6 tygodni później ma miejsce następne brutalne zabójstwo. Śledztwo rusza pełną parą. Zagrożone są bowiem nie tylko okoliczne młode kobiety, ale też sama detektyw Warren, którą seryjny morderca wziął sobie za główny cel swojego planu… Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Lisa Gardner trzyma w nas w niepewności do niemal ostatniej strony. Przekonaj się o tym i Ty i zanurz się w lekturze „Nie bój się” już teraz.

Lisa Gardner

Lisa Gardner to pisarka uznawana przez wielu za królową amerykańskich thrillerów. Jej książki przez długi czas zajmowały pierwsze miejsca na szczycie bestsellerów New York Timesa, sprzedając się jak dotąd w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy. Swoje pierwsze powieści wydawała pod pseudonimem, pisząc jako Alicia Scott. Pierwszym utworem Gardner opublikowanym pod prawdziwym nazwiskiem był dreszczowiec „Mąż doskonały”. Jego premiera miała miejsce w 1997 roku. Od tego czasu światło dzienne ujrzało prawie 30 powieści i opowiadań jej autorstwa, a grono wielbicieli twórczości Gardner stale się poszerza.


Wśród najpopularniejszych z nich możesz znaleźć takie tytułu, jak „Sąsiad”, „W ukryciu”, „Kochać mocniej” czy dziecięce koszmary. Te i inne pozycje autorstwa Lisy Gardner kupisz przez stronę internetową księgarni Świata Książki.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Nie bój się. Cykl z detektyw D.D. Warren. Tom 7
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.