Original Album Series

 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
41,00 zł 49,99 zł Oszczędzasz 8,99 zł
Genialna kapela z Kalifornii w pięciu odsłonach z fenomenalnym Mike'em Pattonem w roli wokalisty! W prezentowanym zestawie znalazły się wszystkie studyjne płyty nagrane z charyzmatycznym wokalistą oraz jeden materiał koncertowy z jego udziałem. Na początek mamy pierwszy krążek kapeli powstałej w 1981 roku w San Francisco z Mike'em na wokalu, czyli "The Real Thing" z 1989 roku. Z niezapomnianym przebojem "Epic", a także znakomitym coverem Black Sabbath "War Pigs" i świetnymi "From Out Of Nowhere" i "Falling To Pieces". Płyta pokryła się platyną w kilku miejscach na świecie, w tym w USA i Wielkiej Brytanii. Po wyczerpującej trasie koncertowej i zasłużonym odpoczynku Faith No More przygotowali swój drugi studyjny krążek z Pattonem w roli wokalisty. "Angel Dust" ukazał się w 1991 roku i osiągnął ogromny sukces, szczególnie poza Ameryką. Popularnością cieszyła się zwłaszcza przeróbka "Easy" The Commodores (w oryginale śpiewa ją Lionel Richie, wokalista grupy), zilustrowana niesamowitym wideoklipem, w którym muzycy przebrani są za kobiety. Fantastycznych numerów było tu więcej, by wymienić choćby "Midlife Crisis", "Everything's Ruined", "A Small Victory"."Angel Dust" był niestety ostatnią płytą nagraną z gitarzystą Jimem Martinem. Na kolejnym wydawnictwie, "King For A Day Fool For A Lifetime" z 1995 roku partie gitarowe zarejestrował Trey Spruance, kolega Pattona z kapeli Mr. Bungle. Krążek był znacznie ostrzejszy niż poprzednik, ale przyniósł poza kawałkami z mocą dynamitu (np. "Get Out", "Digging The Grave"), piękne spokojne piosenki ("Evidence", "Take This Bottle"). Ostatnia jak do tej pory studyjna płyta Faith No More, "Album Of The Year", ukazała sie w 1997 roku i zawierała materiał nieco spokojniejszy niż "King For A Day…". Zespół był wówczas krytykowany za spadek formy, ale trudno nie zauważyć, że do takiego poziomu w cięższym, rockowym graniu nikt się później nie zbliżył. Numery takie, jak "Stripsearch", "Last Cup Of Sorrow", czy "Ashes To Ashes" można z powodzeniem postawić w rzędzie największych dokonań Kalifornijczyków. Na gitarze grał tu Jon Hudson, który występował również podczas koncertów po reaktywacji FNM pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Wisienką na torcie w boxie jest koncertowe wydawnictwo z Mike'em Pattonem, czyli płyta "Live At The Brixton Academy" z 1990 roku. Zawiera ona zapis koncertu, jaki Faith No More dał 28 kwietnia 1991 roku w londyńskiej sali "Brixton Academy". Zespół zagrał niemal całą płytę "The Real Thing", którą właśnie promował, a także "We Care A Lot" z albumu nagranego jeszcze z Chuckiem Mosleyem na wokalu, plus bonusowy numer "As The Worm Turns", który trafił później na japońską wersję "Angel Dust". Występ jest pokazem niesamowitej scenicznej charyzmy i niemałych umiejętności wokalnych młodego przecież wtedy Pattona.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Original Album Series
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. From out of Nowhere!!!!
2. Epic
3. Falling to Pieces
4. Surprise! You're Dead!
5. Zombie Eaters
6. The Real Thing
7. Underwater Love
8. The Morning After
9. Woodpecker from Mars
10. War Pigs
11. Edge of the World
1. Land of Sunshine
2. Caffeine
3. Midlife Crisis
4. RV
5. Smaller and Smaller
6. Everything's Ruined
7. Malpractice
8. Kindergarten
9. Be Aggressive
10. A Small Victory
11. Crack Hitler
12. Jizzlobber
13. Midnight Cowboy
14. Easy
1. Get Out
2. Ricochet
3. Evidence
4. The Gentle Art of Making Enemies
5. Star A.D.
6. Cuckoo for Caca
7. Caralho Voador
8. Ugly in the Morning
9. Digging the Grave
10. Take This Bottle
11. King for a Day
12. What a Day
13. The Last to Know
14. Just a Man
1. Collision
2. Stripsearch
3. Last Cup of Sorrow
4. Naked in Front of the Computer
5. Helpless
6. Mouth to Mouth
7. Ashes to Ashes
8. She Loves Me Not
9. Got That Feeling
10. Paths of Glory
11. Home Sick Home
12. Pristina
1. Falling to Pieces
2. The Real Thing
3. Epic
4. War Pigs
5. From Out of Nowhere
6. We Care a Lot
7. Zombie Eaters
8. Edge of the World
9. The Grade
10. The Cowboy Song