



Opis
Piąty tom opowieści o ośmioletniej Noli, która odziedziczyła po matce funkcję obrończyni Pandorii, niezwykłego świata, do którego przechodzi się przez magiczną pozytywkę. Po kolejnej wyprawie do Pandorii Nola ma poważne kłopoty z powrotem do domu. Dlaczego portal nie działa? Przyjaciele szybko ustalają, co należy zrobić, aby dziewczynka mogła przejść do swojego świata. Należy zdobyć trzy pióra łagodnego orła, jednak to zadanie okazuje się trudniejsze i niebezpieczniejsze, niż początkowo się wydawało! A potem bohaterowie dokonają niespodziewanego odkrycia... Scenarzystką serii jest Francuzka o pseudonimie Carbone (właśc. Bénédicte Carboneill), która po wielu latach pracy jako nauczycielka postanowiła pisać dla dzieci. Tak powstały liczne książki dla najmłodszych oraz scenariusze do komiksów „Le Pass’Temps”, „Pozytywka”, „Dans les yeux de Lya” czy „Complots a Versailles”. Rysunki są dziełem urodzonego w Demokratycznej Republice Konga grafika Gijé (Jérôme Gillet), który wcześniej pracował w przemyśle reklamowym i przy produkcji filmów animowanych (m.in. „Barababor”). Historia o Noli jest jego pierwszym dużym projektem komiksowym.
Pozytywka. Pióra łagodnego orła. Tom 5
Odkryj magiczny świat Pandorii w piątym tomie serii o ośmioletniej Noli, która staje przed nowymi wyzwaniami jako obrończyni tego niezwykłego miejsca. Czy uda jej się zdobyć trzy pióra łagodnego orła i wrócić do swojego świata?
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku 7-12 lat, które uwielbiają fantastykę i przygody
- Rodzice szukający wartościowej lektury dla swoich pociech
- Miłośnicy serii „Pozytywka” oraz fanatycy komiksów
- Nauczyciele i wychowawcy, którzy chcą wzbogacić program nauczania o ciekawe historie
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Przygody pełne magii i emocji, które rozweselą i zainspirują młodych czytelników
- Możliwość odkrywania wartości przyjaźni, odwagi i determinacji
- Wciągającą fabułę, która zachęca do samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów
- Ilustracje, które ożywiają opowieść i pobudzają wyobraźnię
Kluczowe tematy i obszary
- Magiczne przygody i fantastyczne światy
- Przyjaźń i współpraca w trudnych sytuacjach
- Odwaga w obliczu niebezpieczeństw
- Odkrywanie tajemnic i rozwiązywanie zagadek
O Autorze
Carbone, właściwie Bénédicte Carboneill, to francuska scenarzystka, która po wielu latach pracy jako nauczycielka postanowiła pisać dla dzieci. Jest autorką licznych książek oraz scenariuszy do komiksów, w tym serii „Pozytywka”.
O Wydawcy
Egmont to renomowane wydawnictwo, które od lat specjalizuje się w publikacji książek dla dzieci i młodzieży. Dzięki bogatej ofercie i wysokiej jakości wydania, Egmont zdobył zaufanie czytelników na całym świecie.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Story House Egmont
Inflancka 4c
00-189 Warszawa
recepcja@egmont.pl
228384100
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:30,00 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 39,99 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
Seria


















