Pozytywni ludzie (plik audio)

 • audiobook
 • Autor: Bernardo Stamateas
 • Lektor: Kamil Kantor
 • Kategorie: Audiobooki / nauki humanistyczne
 • Wydawca: Bellona
 • Formaty:
  MP3/ZIP

  MP3/ZIP – nagranie w formacie MP3. Pliki w tym formacie można odtworzyć na komputerach z systemami Windows, iOS, telefonach i tabletach z systemami Android, iOS, popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod). Po zakupie plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788311168114
 • Data wydania: 2023-01-18
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 • Cena sugerowana: 26,90 zł
 
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

13,45 zł Oszczędzasz 13,45 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 24,21 zł.

Książka pełna pozytywnych wibracji

Człowiek jest istotą społeczną i został stworzony, by żyć wśród innych i utrzymywać z nimi relacje. Nie każdy, kogo spotykasz na swojej drodze, będzie wnosił w twoje życie coś wartościowego – na co dzień trafiamy również na osoby toksyczne, prawdziwe wampiry energetyczne, które mają negatywny wpływ na nasze funkcjonowanie i samoocenę.

Pozytywni ludzie są inni. Potrafią naprawdę słuchać, a nie tylko mówić, dbają o potrzeby swoje i swoich bliskich, okazują empatię, znajdują czas na rozmowę, oferują pomoc, emanują radością i nadzieją,. Cieszą się z naszych sukcesów, motywują innych do działania. Obok nich czujesz się najlepszą wersją samego siebie. Przebywanie z nimi to czysta przyjemność. Takie relacje – zdrowe, prawdziwe, zbudowane na szacunku – mają uzdrawiającą moc, dają poczucie pełni i dodają nam skrzydeł.

Jak rozpoznać i przyciągać do siebie takich ludzi? Jak unikać tych, których toksyczny wpływ odbiera nam radość z życia? Jak samemu zostać pozytywnym człowiekiem? Jak nawiązywać oraz utrzymywać zdrowe relacje i cieszyć się pełniejszym życiem? Tego dowiesz się z tej książki.

Bernardo Stamateas

Psycholog, psychoterapeuta i seksuolog kliniczny, autor bestsellerowych poradników, w swoich książkach podpowiada, jak uzdrowić siebie i swoje relacje z innymi, co pozwoli na czerpanie z nich znacznie więcej satysfakcji i radości.


Sprzedawane przez nas pliki elektroniczne audiobooków zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Pliki w formacie mp3 można odtworzyć m.in. na:

 • komputerach z systemami Windows, iOS,
 • telefonach i tabletach z systemami Android, iOS,
 • popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod).
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Pozytywni ludzie (plik audio)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.